in

Для отримання візи ЄC вимагатимуть дикталоскопічні дані

Фото та відбитки пальців оброблятимуться електронним мозком європейської бази даних. Збір та опрацювання біометричних даних поступово пошириться по усьому світі

Входить в дію VIS, величезна база біометричних даних, у яку вноситимуться параметри усіх, хто подає запит на отримання короткочасної в’їздної візи до країн Шенгенської зони. Запровадження системи починається з європейських консульств у Північній Африці, а далі пошириться на решту країн світу. Завдяки ній Брюссель сподівається отримати більшу безпеку міграційних процесів.

Консульства європейських держав зніматимуть фото та відбитки пальців в усіх, хто бажатиме приїхати в країну. Першими це почали робити у Єгипті, Лівії, Мавританії, Марокко та Тунісі. Незабаром – в усіх інших консульствах країн, які підписали шенгенську угоду, розташованих у Північній Африці.

Революційне запровадження Візової інформаційної системи (VIS) готувалося протягом багатьох років. З 11 жовтня сканування відбитків всіх пальців і цифрове зображення особи є найважливішими елементами для видачі короткострокової візи, тобто для перебування в країні менше ніж три місяці.

Vis здатна контролювати видачу усіх в’їзних віз одночасно, перевіряючи подані заяви, задоволення та відхилення прохань. Її комп’ютерний мозок розташований у Страсбурзі у Франції. Ще один, із центром у Санкт-Йоханн ім Понгау в Австрії, вступить у дію якщо перший не запрацьовуватиме.
Базою даних користуватиметься прикордонна поліція, для перевірки легальності документів та віз, представлених подорожуючими при перетині кордону. Вона стане способом запобігання крадіжки особистих даних. Брюссель сподівається також прискорити процес видачі віз. Зокрема під час видачі другої та наступних віз, будуть консультуватися інформацією VIS. Якщо іноземець перебуватиме на хорошому рахунку, видача наступних віз відбуватиметься за спрощеною системою.

Ельвіо Паска,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Вітаємо із ювілеєм Ольгу Тарасюк!

Італія введе податок на багатство і підвищить ПДВ