in

Декларація про прибутки в Італії-2018 рік. Бланк 730 Precompilata

З квітня платники податків зможуть ознайомитися з власної декларацією про доходи в електронному вигляді, вже частково заповненою італійською податковою службою.

Платники податків Італії зможуть скористатися власною, частково заповнененою, декларацію про прибутки на сайті Податкової служби та ознайомитися зі списком всієї інформації, яку Податкова використовувала для її підготовки.

Починаючи з 2 травня, можна буде скачати, змінити і відправити в податкові органи декларацію 730.

В цьому році інформація, яку платники податків знайдуть в попередньо заповнених деклараціях “730 Precompilata”, збільшилася, за рахунок додавання графи витрат на дитячі садки.

З 16 квітня платники податків і делеговані суб’єкти, зможуть переглянути попередньо заповнену декларацію і список наявної інформації із зазначенням введених і не введених даних і джерел інформації. Готову деклрацію 730 можна буде відправити в Податкову службу з 2 травня і до 23 липня.

Безпосередньо отримати доступ до вашої попередньо заповненої декларації через інтернет можна, маючи PIN-код, виданий INPS, або звернутись в CAF, патронати чи профспілки.

На сторінці https://infoprecompilata.agenziaentrate.gov.it продано покрокові інструкції для відправки декларації та відповіді на найбільш поширені запитання.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

У Римі та Мілані пройдуть зустрічі із письменником Сергієм Жаданом

Путіна в Італії хочуть нагородити «Золотою оливковою гілкою за мир», – ЗМІ