in

Декрет флюссі-2017. Дозволено приїзд в Італію 17 тисячі працівників з-за кордону

Уряд Італії встановив розмір квот для іноземних робітників в поточному році. Передбачено запрошення громадян України.

17000 іноземних сезонних робітників зможуть в’їхати в цьому році в Італію, щоб легально працювати протягом декількох місяців в сфері сільського господарства, готельного та туристичного секторів.

Нові в’їзди будуть дозволені декретом, який також буде включатиме квоти для несезонних робочих (їх буде небагато і вони будуть розподілені з урахуванням специфічних умов, як наприклад, закінчення визначених навчальних курсів в країнах походження) і квоти для конвертацій видів на проживання.

Текст декрету повинен бути опублікований найближчим часом, в цей же час будуть встановлені дати початку прийому онлайн-запитів.

Що стосується країн походження іноземних робітників, які можуть скористатися квотами, змін не передбачається: декрет стосується громадян України, Албанії, Алжиру, Боснії-Герцеговини, Південної Кореї, Кот-д’Івуар, Єгипту, Ефіопії, колишньої Югославської Республіки Македонії, Філіппін, Гамбії , Гани, Японії, Індії, Косово, Марокко, острова Маврикій, Молдови, Чорногорії, Нігер, Нігерії, Пакистану, Сенегалу, Сербії, Шрі-Ланки, Судану, України і Тунісу.

Увага, змінюються деякі правила в’їзду за квотами і проживання в Італії сезонних робітників. Ось роз’яснення міністерств внутрішніх справ і праці: “Сезонні квоти не можуть бути використані тими, хто перебуває в Італії без дозволу на проживання, а підприємцям не дозволяється наймати працівників в інших галузях, крім сільського господарства, готельного бізнесу і туризму”.

Стаття італійською

_________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Уряд Італії змінив правила отримання притулку та міжнародного захисту

Іноземцям в Італії заборонили здійснювати автосертифікацію довідок та документів