in

Дозвіл на проживання в Італії слід поновити за укладенням нового трудового контракту

Державна рада Італії уточнила деталі продовження дозволу на проживання в Італії

Дозвіл на перебування та роботу необхідно поновити за наявності нового трудового контракту, навіть якщо його було підписано нещодавно Рішення Consiglio di Stato (Державної ради)

Не може бути відмовлено в продовженні дозволу на перебування та роботу через недостатній заробіток при наявності трудового контракту, навіть якщо його було підписано нещодавно.

Це було затверджено рішенням Consiglio di Stato від 22 червня. На думку суддів, квестура, за наявності трудового контракту, підписаного нещодавно, не може обмежитись тільки оцінкою історичного доходу, який, зазвичай, є малим, але повинна зробити прогноз, який візьме до уваги  характер трудового договору,  тобто чи мова йде про повний або неповний робочий день, зупинившись при цьому на тривалості праці, чи це є постійний контракт або строковий, беручи до уваги в  останньому випадку його тривалість. Ця оцінка має важливе значення для того, щоб прийняти  рішення про придатність трудового договору  забезпечити дохід, що відповідає ліміту, який вказано в  правилах продовження дозволу на перебування.

Таким чином, – підкреслюють судді – можливо уникнути утиску прав іноземних громадян, які уклали  трудовий договір незадовго до часу, коли їх запит на продовження дозволу на перебування буде розглядатися квестурою.

Новина італійською

______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Бідність країни походження є підставою для гуманітарного захисту в Італії

Де купити білет на єдиний концерт Океану Ельзи в Італії? Дистрибютори у регіонах