in

DRIVE IN ITALY – безпека на дорозі та соціальна інтеграція

   Інтернет-платформа перекладена шістьма мовами, навчальний курс онлайн, що допоможе поглибити знання правил дорожнього руху в легкій формі з метою формування відповідальної поведінки на дорозі

«Водити в Італії» – проект, спрямований на підвищення безпеки на дорозі, втілений фондом ANIA, під патронатом Міністерства інтеграції. Симуляція дорожніх подій відбувається у найбільших італійських містах, що знайомить користувачів із скарбами італійської культури та додатково сприяє їх інтеграції у суспільство. Презентація проекту відбулася 21 січня у приміщенні Міністерства інтеграції, за участі міністра Сесіль К’єнг та президента фундації ANIA Альдо Мінуччі. З цього дня він став доступний для усіх бажаючих на веб-сторінці http://driveinitaly.smaniadisicurezza.it

Для доступу на сайт необхідно підтвердити наявність водійських прав, дійсних в Італії, та обрати мову інтерфейсу серед італійської, англійської, румунської , албанської , китайської та арабської. Після реєстрації і входження у систему ви зможете оновити та поглибити свої знання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі у різних контекстах – як у межах, так і поза містом. Для тисячі користувачів, що пройшли курс водіння онлайн з найкращим результатом, буде надана можливість доступу до практичного курсу безпечного водіння, у якому навчатимуть методам подолання ризикових ситуацій на дорозі і закладатимуть основу для покращення навичок водіння.

«Цей проект також допоможе поліпшити знання італійської мови – завдяки поясненням технічних термінів, – вважає міністр з інтеграції Сесіль К’єнг. – Це – корисний і доступний засіб, що допоможе новим громадянам Італії запобігати ДТП, а це, відповідно, матиме позитивний вплив на громадську безпеку. Бажаю цьому проекту і супутнім ініціативам досягнути успіху у бажанні знизити кількість дорожньо-транспортних пригод та підвищенні обізнаності водіїв-іммігрантів».

«Фонд ANIA звертає особливу увагу на нових громадян, які активно сприяють росту нашої країни. – сказав президент Альдо Minucci. – Ми бажаємо поліпшити їх знання правил дорожнього руху, а отже – підвищити безпеку на дорогах Італії. Це може стати одним із факторів соціальної інтеграції. Drive in Italy – це одна із найважливіших інтернет-платформ, навмисне створених до десятої річниці ANIA, Фонду безпеки дорожнього руху (www.fondazioneania.it). Ця некомерційна організація створена в 2004 році групою страхових компаній для протидії дорожньо-транспортним пригодам за допомогою впровадження конкретних проектів, спрямованих на скорочення кількості нещасних випадків і збереження життя. Фондом були підписані меморандуми про співпрацю і реалізовані спільні проекти із Міністерствами внутрішніх справ, транспорту, освіти, молодіжної політики, з карабінерами і різними органами муніципальної поліції. Така співпраця виникла від переконання, що лише спільними зусиллями можна істотно скоротити кількість і тяжкість аварій. Цей принцип і ліг в основу проекту Drive in Italy Міністерства інтеграції.

Переклад
Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“La mia Ucraina”, l’ultimo singolo dei Kube è un inno rock alla libertà

Соціальний мінімум у 2014 році