in

Українська газета відкрила сторінку на Facebook

Ідучи назустріч читачам, та тим, хто іще не знайомий із виданням, Українська газета зареєструвала сторінку на найбільш популярному соціальному нетворку Facebook. Приєднуйся до нас! Відвідайте сторінку Української газети на Facebook та станьте її фаном!

 

Тираж газети, що складає 23 тисячі примірників не в стані задовольнити потребу в інформації українців, що живуть на Апеннінах. Ажде лише за офіційними даними їх є близько 200 тисяч. Понад рік тому було засновано веб-сторінку газети (www.gazetaukrainska.com), що одразу ж завоювала інтерес користувачів Інтернету. До цього не існувало постійного джерела із якого українські мігранти могли б почерпнути, зокрема, достовірну юридичну інформацію на українській мові, що сприяла б інтеграції та легшому влаштуванню життя за кордоном.

Відтепер любителі Facebook зможуть стати фаном Української газети та отримувати інформацію про те, що відбувається в громаді, новини імміграційного законодавства, чи просто розважитися та зав’язати дружбу. Або ж повідомити про події, які відбуваються у їх стороні.

Попередня сторінка Української газети була заблокована адміністраторами Facebook. Ми відкрили її вдруге, тож просимо повторно приєднатися до кола наших друзів.

Відвідуйте наш сайт, обговорюйте події, спілкуйтеся один з одним.

Приємного читання!

Для того, щоб потрапити на сторінку Української газети на Facebook скопіюйте в адресну стрічку наступне:
http://www.facebook.com/pages/Gazeta-Ukrainska-il-giornale-per-gli-ucraini-in-Italia/137451229600177

РЕДАКЦІЯ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії моляться перед Мукачівською Іконою Божої Матері

Заробітчанське «підживлення» для економіки