in

Ті хто очікують легалізації, можуть реєструватися до національної медичної служби Iталії

Частина контрибуту у 500 євро, обов’язкового для подачі запиту на легалізацію у вересні 2009 року, іде на покриття витрат лікарень та поліклінік.

Kвота легалізаційного контрибуту призначена на “фінанціювання витрат національної медичної служби”, нагадує циркуляр Вімінале від 23 грудня 2009р., додаючи, що домашні працівники та доглядальники, які очікують легалізації, прирівнюються до легальних іноземних працівників, які зобов’язані бути зареєстрованими до Ssn.

На основі цієї вказівки, у регіонах Емілія-Романія та П’емонте, а також автономній провінції Тренто, дано авторизацію на запис до Ssn для даної категорії домашніх працівників та доглядальниць. Відтепер Міністерство внутрішніх справ розповсюдило цю практику по усій Італії.

У будь-якому випадку мова іде про тимчасову реєстрацію. Національна медична служба присвоїть іммігранту номер STP (код іноземця що тимчасово перебуває в країні). Остаточна реєстрація, на загальних умовах, відбудеться після підписання робочого контракту та отримання фіскального коду.

Ельвіо Паска, переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Соціальний пофігізм кандидатів у президенти

Святкування Різдва в Сан-Маріно