in

Податок на нерухомість в Італії (Imu). Усе, що треба знати

   18 червня завершується останній термін сплати першої частини нового податку на нерухомість (Imu), введеного урядом Монті. Він накладатиметься на 17,5 мільйонів власників будинків.

Наближається останній термін оплати Imu. До18 червня слід оплатити єдиний податок на нерухомість. Очікується, що завдяки новому збору державна казна отримає 10 мільярдів євро. Податок введений урядом Маріо Монті також стосується так званих «перших помешкань» тобто будинків, у яких платник податку проживає постійно.

До червня слід сплатити стандартну квоту, що дорівнює 4 Х 1000, на основне житло, та 7,6 Х 1000 на іншу нерухомість. Для основного житла передбачено знижку у розмірі від 50 до 200 євро (до 600 євро), на кожну дитину молодшу за 26 років, за умови що вона проживає у домі.

Муніципалітети зможуть збільшити чи зменшити внесок на 0,2 пункти, тоді він може коливатися від 0,2 до 0,6%. Також місцева влада може надати знижки перестарілим, неповностравним, які живуть у спеціалізованих медичних закладах, та громадянам Італії, що постійно проживають за кордоном.

У залежності від розміру суми, отриманої від першого сплати першого внеску, буде встановлено суму другого, для того, щоб в державну казну надійшла очікувана сума.

Дати сплати податку на нерухомість є наступними:

• 16 червня (що переносяться на 18 червня) – перший внесок;

• 16 грудня (що переносяться на понеділок 17 грудня) – для завершення сплати усього розміру податку.

Власники основного житла, які вирішать оплачувати податок трьома частинами, перший внесок слід зробити 16 вересня (щоразу сплативши 33 % загальної суми, та завершити сплату до 16 грудня).

Новий податок сплачується на місце Ici, тобто як додатковий податок на прибуток з не-орендованого майна. Його також сплачуватимуть власники землі (обробленої чи ні), будівель, які використовуються у сільсько-господарських цілях.

Обрахуй суму твого Imu

http://www.repubblica.it/,

Переклад Маріанни Сороневич

Наближається час декларації прибутків

Закон про мови таки ухвалили