in

Іноземцям в Італії заборонили здійснювати автосертифікацію довідок та документів

Іммігрантам і надалі доведеться стояти в чергах в офіційних установах. Для отримання дозволів на проживання іноземці повинні пред’являти тільки оригінали довідок та документів.


Розгляд питання про спрощення імміграційної бюрократії відкладено ще на один рік. Для отримання різних типів дозволів на проживання іноземці повинні пред’являти тільки оригінали довідок та сертифікатів.

Протягом 2017 року іноземці будуть продовжувати витрачати час і гроші, простоюючи в чергах в державних установах, щоб отримати довідки, необхідні для отримання та продовження дозволу на проживання. До 31 грудня 2017 року уряд не розглядатиме питання про можливість надання іммігрантам право на автосертіфікацію, що розповсюджується на громадян Італії.

Указ Milleproroghe ((DL 244/2016 “Proroga e definizione di termini”, articolo 5 comma 3) відкладає ще на дванадцять місяців розгляд питання про можливість подачі письмових декларацій (так звана самосертификація). Розгляд цього питання відкладається з 2012 року.

Іноземці не можуть здійснювати автосертифікацію, бо урядові відомства Італії (квестури, Міністерство освіти, юстиції та праці) не можуть ефективно взаємодіяти один з одним. У країні відсутня єдина і взаємопов’язана база даних, яка дозволила б Квестурам миттєво перевіряти будь-які письмові декларації, підписані іноземними громадянами. Тому іммігрантам доведеться чекати ще один рік, сподіваючись на те, що уряд, нарешті, займеться створенням ефективної міжвідомчої системи по обміну інформації.

СТАТТЯ ІТАЛІЙСЬКОЮ
__________________________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Декрет флюссі-2017. Дозволено приїзд в Італію 17 тисячі працівників з-за кордону

Волинянка відправила 1,5 тонни гуманітарної допомоги з Італії в АТО