in

Італія призупинила обговорення закону про громадянство дітям мігрантів

Після численних ​​сутичок між партіями в уряді і тиском висадок мігрантів в портах Італії, закон про громадянство Італії дітям, які народилися на території республіки, так званий Ius soli, вилучено з порядку денного обговорення в уряді.

Обговорення відновиться у вересні. Про це заявив Паоло Джентілоні, його заява передає інформагентство ANSA.

 

На рішення глави уряду вплинули суперечки в Сенаті, різкі протести правоцентристів, збільшення кількості мігрантів в італійські порти. Прем’єр зазначив, що, з огляду на труднощі, з яким стикається закон про громадянство, «умови для його затвердження» в короткі терміни нема. Проте, як зазначив Паоло Джентілоні, це справедливий закон. «Моя особисте, і бажання уряду, затвердити його восени».

Правоцентристи говорять про перемогу і висловлюють подяку прем’єр-міністру. «Заява Паоло Джентілоні, чергова політична поразка Маттео Ренці», – заявив представник партії «Вперед, Італія» Ренато Брунетта.

Опозиційні партії, в тому числі «Ліга Півночі», «Рух 5 зірок» і «Брати Італії», вважають, що уряд повинен сконцентруватися на реальних пріоритетах і надзвичайній ситуації, яку переживає країна через мігрантів.

Нагадаємо, на початку червня Демократична партія Італії заявила про представлення законопроекту про реформування закону про громадянство для дітей іноземців на основі «принципу грунту» (ius soli), гарантуючи неповнолітнім, які були народжені в Італії або проживають в країні на протягом тривалого періоду, набуття громадянства країни. Перше засідання парламенту на якому обговорювався тексту закону провалилося, депутати правоцентриських партій майже побилися зі своїми колегами.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії позбавлятимуть водійських прав за розмови по телефону за кермом

Італія прийняла закон на протидію радикалізації суспільства