in

Італія запустила додаток з безкоштовним Wi-Fi по всій країні

В Італії більше не доведеться шукати точку доступу до мережі.  

 

Як пише Travel+Leisure, відтепер мандрівники можуть залишатися на зв’язку будь-де в Італії завдяки запущеному місцевим урядом додатку під назвою Wifi Italia, який дозволить жителям і туристам підключитися до національної мережі Wi-Fi за допомогою одноразового входу до системи.

Точки доступу до Wi-Fi на залізничних станціях, у готелях та комунальних установах буде створено в районах з високим трафіком по всій країні. Користувачі зможуть підключитися через додаток, не надаючи жодної додаткової інформації після початкової аутентифікації.

Додаток має як італійську, так і англійську версії. Його було запущено у найпопулярніших туристичних напрямках, включаючи Рим, Мілан і Тоскану.

Міністерство культури Італії планує використовувати новий додаток як «важливий інструмент для туризму», що полегшить мандрівникам процес бронювання квитків до різних закладів культури та пошук інформації про визначні пам’ятки.

Поки що відгуки про нововведення доволі різняться. Так, італійська газета Repubblica назвала його “невдачею” через проблеми з підключенням у Римі та Мілані. Очікується, що додаток буде оновлено в найближчі місяці для кращого покриття.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Аеропорт «Львів» надає послугу реєстрації «шлюбу за добу»

У Мілані заборонили селфі-палки, феєрверки і скляну тару