in

Контроль кордонів всередині Шенгенської зони продовжено

Єврокомісія дозволила Німеччині та ще чотирьом країнам подовжити контроль на державних кордонах всередині Шенгенської зони ще на три місяці.

Таким є рішення, озвучене у вівторок, 25 жовтня, повідомляє Deutsche Welle.

Підставою для подовження є подальші загрози, зокрема в контексті кризи біженців. Віце-президент Єврокомісії Франс Тіммерманс заявив, що Єврокомісія активно працює, щоби якомога швидше відновити безбар’єрне функціонування Шенгенської зони.

Шенгенська зона передбачає можливість безконтрольного пересування між країнами-членами, однак минулого року внаслідок безпрецедентного потоку біженців Німеччина, Австрія, Данія, Норвегія та Швеція тимчасово відновили контроль на своїх національних кордонах.

Нагадаємо, що нещодавно міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр заявив про прагнення подовжити дію контролю на внутрішніх кордонах ЄС, оскільки захист зовнішніх кордонів союзу залишається недостатнім.

Минулого року до ЄС прибули понад мільйон біженців – переважно через Грецію та Італію. Однак їхньою метою були такі країни, як Німеччина та Швеція, куди вони прямували через усю Європу.

Як повідомляли Українські Новини, за даними німецьких економістів, введення країнами Шенгену прикордонного контролю обійшлось їм збитками до 15 мільярдів на рік.
________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Нолі (NA) відкрито нову українську школу

Звідки до України мігрують сотні іноземців