in

Квестури продовжуватимуть перемессо також тим, хто недавно уклав робочий контракт

Згідно уточнень Державнаої ради Італії продовження робочого виду на проживання в Італії можливе, навіть якщо трудовий контракт було укладено не так давно, а історичний прибуток іммігранта не є високим.

Дозвіл на проживання, виданий для здійснення трудової діяльності, повинен бути продовжений, якщо іммігрант знайшов нову роботу, навіть якщо трудовий контракт був підписаний зовсім недавно.

У документі, виданому Державнаою радою Італії повідомляється, що іммігранту не можуть відмовити в продовженні “пермессо” через недостатній розмір заробітку при наявності трудового контракту, навіть якщо він був укладений недавно.

На думку суддів, квестура, при наявності трудового контракту, підписаного нещодавно, не може обмежитися тільки оцінкою історичного доходу іммігранта, який, як правило, є невеликим, а повинна зробити прогноз, який візьме до уваги характер трудового договору (повна або часткова зайнятість, постійний це контракт або тимчасовий).

Ця оцінка має важливе значення для того, щоб прийняти рішення про придатність трудового договору в якості джерела необхідного для отримання італійського дозволу на проживання.

“Таким чином, – підкреслюють судді – можливо уникнути обмеження прав іноземних громадян, які уклали трудовий договір незадовго до того, коли їх запит на продовження пермессо розглядатиметься в квестурі”.

Стаття італійською тут

____________________________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Безвіз навпаки. Як в Україні ускладнюють життя подорожуючим

Починається онлайн прийом заяв по Декрету флуссі 2017