in

«Іноземець не чужинець – АБС безпеки на роботі»

Inail, Національний інститут захисту від нещасних випадків на роботі, опублікував брошуру на десяти мовах для промоції культури здоров’я та безпеки на робочому місці

 

Inail діє на усій національній території Італії, захищаючи працівників від нещасних випадків на роботі та професійних хворіб. Організація приділяє особливу увагу іноземним робітникам, як слабкій стороні у робочих стосунках.

 

Враховуючи те, що іноземці часто зайняті на небезпечних, чи погано захищених роботах, Inail щоденно займається профілактикою нещасних випадків. Для цього проваджуються різні комунікаційні та інформаційні ініціативи, які загострюють увагу на питаннях техніки безпеки, ризику на робочому місці та його запобіганню, правах та обов’язках працівників та роботодавців, передбачених італійським законодавством.

У цій діяльності Inail долає мовні бар’єри, сприяючи інтеграції культур. Для встановлення комунікації із різними етнічними громадами іноземців в Італії, які найбільше піддані ризику на роботі, було опубліковано брошуру «Іноземець не чужинець – АБС безпеки на роботі». У ній есенційні принципи техніки безпеки пояснюються простою та доступною мовою, що дозволяє легко засвоїти подану інформацію.

Простота пояснень повинна стати ключем доступу та негайного розуміння принципів безпеки на роботі. Цьому сприяють також графіка, кольори та зображення.

Брошура пропонує різні робочі ситуації, описує значення знаків застереження, підказує як діяти у разі нещасного випадку, подає список відділень Inail у які слід звертатися за захистом та підтримкою.

«Іноземець не чужинець – АБС безпеки на роботі» видано десятьма мовами. Кожна брошура містить текст на італійській та одній із іноземних мов (українській, румунській, англійській, польській, португальській, тагалог, арабській, іспанській, французькій, албанській). Переклад на українську здійснила Маріанна Сороневич. Мови видання були визначені, базуючись на даних робочої зайнятості в Італії вихідців із різних країн.

Брошура розповсюджується як додаток до 13 видань для іноземців в Італії, у консульських відділах посольств іноземних держав, агенціях обміну валюти, у понад 1 200 пунктах Western Union а також телефонних центрах, крамницях, Інтернет-кафе, асоціаціях та консультаційних центрах по імміграції.

Брошуру на різних мовах можна скачати на ТУТ а також:
• сайті www.inail.it у секції Pubblicazione e Riviste >Novità Editoriali;
• сайті www.stranieriinitalia.it де протягом тридцяти днів буде активовано кнопку, під’єднану до сайту www.inail.it;
Будь-яку інформацію, що стосується Inail можна отримати за безкоштовним номером 803.164.

 

 

ПідготовленоInail,
переклад М.С.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Янукович пообіцяв діаспорі, що українська буде державною мовою

Postacertificat@? Не для іммігрантів