in

Для українських заробітчан в Європі створена «гаряча лінія»

За нею нададуть безкоштовну консультацію з питань трудової міграції, кризових ситуацій і цільових програм допомоги трудовим мігрантам за кордоном
Як повідомляють «Факты». кожен українець, що знаходиться за кордоном, зможе подзвонити на спеціальний місцевий номер в країні свого перебування і отримати від колл-центру в Україні безкоштовну консультацію з питань трудової міграції, кризових ситуацій і цільових програм допомоги трудовим мігрантам за кордоном.

Гаряча лінія матиме місцеві номери в дев’яти країнах Європи, де, за статистикою, працює найбільша кількість українських заробітчан: Польщі, Чехії, Росії, Угорщині, Греції, Португалії, Німеччині, Італії та Іспанії. Консультації також можна отримати на сайті проекту zarobitchany.org або за єдиним безкоштовним номером в Україні 8-800-503-14-80.

«Для отримання допомоги з батьківщини українцям тепер не треба платити за міжнародні дзвінки. Гаряча лінія не лише консультуватиме з юридичних питань, але і надаватиме інформацію про інші програми цільової допомоги українським заробітчанам», – відзначив виконавчий директор Фонду «Нові традиції» Олексій Сивак.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Чи вибереться Україна з іміджевої ями?

Українська газета запрошує до співпраці