in

«Чекаю новий декрет флуссі»

Таке бажання висловили 80% опитаних, в той час як приїзд іноземних працівників в Італію зупинився у 2007 році.

 

Декрет флуссі, дозволяє приїхати в Італію іноземним робітникам  для легального працевлаштування, а також легалізувати своє становище тим, хто живе тут віддавна.
На питання “Що б ви хотіли отримати в 2010 році?”, поставлене на порталі Stranieriinitalia.it., понад 80 відсотків респондентів, відповіли – “Чекаю новий декрет флуссі”. Опитуваним було запропоновано ряд інших варіантів відповідей, що відображають важливі моменти життя іммігрантів. За спрощення процедури отримання італійського громадянства  проголосувало 8 %, за скорочення термінів отримання дозволу на проживання – 7% опитаних, за нову легалізацію – 2,8 %, а права участі у виборах очікують 2 %.
Очікування виходу нового декрету флуссі триває уже довгий час. Останній раз італійський уряд видав його восени 2007 року, тоді було дано авторизацію на приїзд 170 тисяч громадян країн, що не входять до Євроспілки.  У 2008-му вийшов ще один декрет, який покрив 150 тисяч запитів, що не потрапили до квоти попереднього року.
Таким чином основний механізм, який згідно імміграційного законодавства, повинен би урівноважувати попит і пропозицію на мануальну роботу в Італії, зупинений протягом двох років. А кордони країни закриті для іноземних працівників, принаймні легальних.
В той час сотень тисяч робітників, будівельників та іноземців, зайнятих в інших галузях, обійшла стороною  вереснева  легалізація домашніх працівників. Ні для кого не є секретом, що новий декрет флуссі –  їх єдина можливість покласти до кишені дозвіл на проживання.

Що б ви хотіли отримати
в 2010 році?

Новий декрет флуссі -(9536 опитаних) – 80.5%
– спрощення процедури отримання італійського громадянства (964 опитаних) – 8.1%       
– скорочення термінів отримання дозволу на проживання  (838 опитаних) – 7.1% 
– нову легалізацію (327 опитаних) – 2.8%
– право голосу (179 опитаних) – 1.5%
Кількість учасників опитування :  11844

Ельвіо Паска, переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Неаполь. Викрито банду рекетирів

Італія на порозі антирасистської весни