in

Що таке Livello A2? – рівень знання італійської, для отримання карти на проживання

Для отримання карти на проживання ЄС, для тих, хто довгий час перебуває в країні слід знати італійську мову на рівні “A2”. Ось у чому полягають ці знання, згідно із вимогами, затвердженими Євроспілкою

 

Розуміння. Розуміти часто вживані вирази і слова, які стосуються особи (інформації про сім’ю, покупки, оточуючий світ та роботу). Розуміння змісту повідомлень та короткої простої і ясної інформації.

Читання. Читати короткі, прості тексти, знаходити задану та передбачувану інформацію у текстах повсякденного спілкування: рекламі, проспектах, меню, розкладах. Розуміти нескладні листи особистого характеру.

Спілкування. Уміння спілкуватися в простих типових ситуаціях, що вимагають прямого обміну інформацією на знайомі теми. Підтримувати короткі розмови на побутові теми.

Монолог. Уміння використовувати серію фраз і виразів, щоб описати простими словами, власну сім’ю та інших людей, власні умови життя, навчання, теперішню чи попередню роботу.

Письмо. Вміння писати прості і короткі нотатки та повідомлення, що стосуються нагальних потреб. Вміння написати нескладний лист особистого характеру, наприклад, висловити подяку.

 


Переклад Маріанни Сороневич

 

Читайте також:


Тест італійської мови для отримання Carta di soggiorno

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Тест італійської мови для отримання Carta di soggiorno

У Львові шукатимуть актрису для зйомок в італійському фільмі