in

MoneyGram преміював підприємців-іноземців

В Римі пройшло нагородження переможців премії MoneyGram, яка відзначає підприємців – іммігрантів. Серед них виявилися організатор передвиборчих кампаній, експортер рецикльованих товарів, власник ресторану, тощо 23 червня у Римі, було вручено відзнаку MoneyGram, що нагороджує найвизначніших підприємниців серед іммігрантів в Італії. Разом із Жан Полем Поугала (на фото), виходецем із Камеруну, визнаним “Підприємцем року”, на сцену вийшли лауреати інших номінації: Нелу Мега (Румунія), Хуссан Лал (Індія), Кахіндо Катіріса (Конго), Марія Анжеліка Ечеверрія Муньос (Колумбія) і Томас Муладор (India).

MoneyGram International – мультинаціональна компанія грошових переказів, щорічно проводить конкурс для промоції досягнень сотень тисяч італійських підприємств, заснованих іноземцями, які досягли значних успіхів у бізнесі. В цьому році премії були вручені президентом Конфедерації малої промисловості Вінченцо Боччіа.
Цьогорічним головним гером заходу став Африканський континент – звідти походять шестеро із п’ятрадцяти фіналістів – позитивний знак розвитку однієї з найпроблематичніших областей земної кулі.

Найпрестижнішу нагороду, «Підприємець року» було вручено Жан Полю Поугала, який досягнув значних результатів в усіх п’яти номінаціях (Ріст, Зайнятість, Інновації, Молодіжне підприємництво та Соціальна відповідальність).

Знайомимося із переможцями

Жан-Поль Поугала народився в Камеруні в 1962 році. Він походить з полігамної патріархальної сім’ї, у якій жив разом із тридцятьма братами та сестрами від різних з дружин свого батька. Прибув в Італію в 1985 році для вивчення економіки. Сьогодні живе в Турині і часто їздить до Женеви, де працює професором соціології в Школі дипломатії і геополітики.
У 1994 році в провінції Турину він заснував “Election Campaign Store”, компанію, що працює у сфері виробництва та маркетингу виробів для передвиборчих кампаній.
Election Campaign Store надає консультаційну підтримку у виборчих перегонах, а також виробляє рекламні матеріали (плакати та гаджети). Основним ринком її діяльності є Африка. У 2011 році компанія забезпечила матеріалами вісім з одинадцяти виборчих кампаній в Африці, а також активно діяла на президентських перегонах у Перу, Німеччині, і місцевих виборах в Берліні. Компанія уже запрошена до участі у виборах президента в Франції у 2012 році.
В даний час в компанії працює близько 20 осіб.

Нелу Мега
, виходець з Румунії, народився в 1973 році, переїхав в Італію у ‘95-му. Був удостоєний премії MoneyGram у категорії «Ріст».
В 2005 році він заснував будівельну організацію “Меgа Edilmega Nelu”. Незважаючи на кризу, прибуток компанії зріс в 2011 році завдяки замовленням на ремонт об’єктів нерухомості. У цьому році діяльність розширилась на підготовку точок масової роздрібної торгівлі. Цей рік планується завершити із зростанням на 33 відсотки.

Хуссан Лал народився в 1966 році в Індії і зараз живе в Кастелуччо (провінції Мантуя). Він виграв MoneyGram у категорії «Зайнятість працівників».
Лал працює в аграрному секторі, вирощує фрукти та овочі. Кількість його працівників зросла з 24-ох в 2008 році, до 34-ох у 2010 році, в той час як прибуток з 2008 по 2010 рік більш ніж подвоївся.

Кахіндо Катіріса народився в Конго в 1965 році, прибув до Італії як політичний біженець в 1997 році, зараз живе в Римі. Був удостоєний MoneyGram за «Інновації».
В кінці 2010 року він заснував у Римі «Barazavenir», компанію, що займається поставками і збутом рецикльованої продукції італійських виробників за кордоном (наприклад оргтехніки, авто, одягу, тощо). Основним ринком її діяльності є Африка, зокрема Конго. Компанія здійснює збір та сортування вживаних речей в Італії, та транспортування та їх збут в Африці.

Марія Анжеліка Муньос Ечеверрія народилася в Колумбії в 1983 році, живе в провінції Мілана з 1996 року. Вона виграла приз MoneyGram у категорії «Молоді підприємці».
У 2008 році Марія Анжеліка заснувала власну звукозаписуючу студію “Blue Sound Estudios” що спеціалізується на музиці Південної Америки. В даний час компанія налічує близько 12 співробітників, на її рахунку кілька хітів «Бачàти». Компанія спеціалізується на проектуванні, розробці і виробництві музичної продукції, її послугами користуються ряд національних і міжнародних дискографічних домів.

Томас Муладор походить з Індії в 1950 році, в Італії живе з 1975 року. Томас є лауреатом премії MoneyGram за «Соціальну відповідальність».
У Римі він управляє, одним з кращих індійських ресторанів (за оцінкою World food and Ethnic Cuisine). У 1995 він заснував благодійну організацію “Мати і дитя», яка працює в штаті Керала на півдні Індії, та піклується близько 200-ма дітьми і 70-ма матерями-одиначками. Крім того в Італії у своєму ресторані Томас організував їдальню для нужденних людей.
Сьогодні ця некомерційна організація, вчить молодь проектуванню і виготовленню меблів італійського дизайну в Індії, тим самим створюючи нові робочі місця для індійської та італійської молоді.

Ельвіо Паска,

переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українки намагалися вивезти до Італії літаком 1,7 тис. пачок сигарет

Янукович сподівається на відміну віз з ЄС до Євро-2012