in

MoneyGram преміював підприємців-іноземців

В Римі пройшло нагородження переможців премії MoneyGram, яка відзначає підприємців – іммігрантів. Серед них виявилися організатор передвиборчих кампаній, експортер рецикльованих товарів, власник ресторану, тощо 23 червня у Римі, було вручено відзнаку MoneyGram, що нагороджує найвизначніших підприємниців серед іммігрантів в Італії. Разом із Жан Полем Поугала (на фото), виходецем із Камеруну, визнаним “Підприємцем року”, на сцену вийшли лауреати інших номінації: Нелу Мега (Румунія), Хуссан Лал (Індія), Кахіндо Катіріса (Конго), Марія Анжеліка Ечеверрія Муньос (Колумбія) і Томас Муладор (India).

MoneyGram International – мультинаціональна компанія грошових переказів, щорічно проводить конкурс для промоції досягнень сотень тисяч італійських підприємств, заснованих іноземцями, які досягли значних успіхів у бізнесі. В цьому році премії були вручені президентом Конфедерації малої промисловості Вінченцо Боччіа.
Цьогорічним головним гером заходу став Африканський континент – звідти походять шестеро із п’ятрадцяти фіналістів – позитивний знак розвитку однієї з найпроблематичніших областей земної кулі.

Найпрестижнішу нагороду, «Підприємець року» було вручено Жан Полю Поугала, який досягнув значних результатів в усіх п’яти номінаціях (Ріст, Зайнятість, Інновації, Молодіжне підприємництво та Соціальна відповідальність).

Знайомимося із переможцями

Жан-Поль Поугала народився в Камеруні в 1962 році. Він походить з полігамної патріархальної сім’ї, у якій жив разом із тридцятьма братами та сестрами від різних з дружин свого батька. Прибув в Італію в 1985 році для вивчення економіки. Сьогодні живе в Турині і часто їздить до Женеви, де працює професором соціології в Школі дипломатії і геополітики.
У 1994 році в провінції Турину він заснував “Election Campaign Store”, компанію, що працює у сфері виробництва та маркетингу виробів для передвиборчих кампаній.
Election Campaign Store надає консультаційну підтримку у виборчих перегонах, а також виробляє рекламні матеріали (плакати та гаджети). Основним ринком її діяльності є Африка. У 2011 році компанія забезпечила матеріалами вісім з одинадцяти виборчих кампаній в Африці, а також активно діяла на президентських перегонах у Перу, Німеччині, і місцевих виборах в Берліні. Компанія уже запрошена до участі у виборах президента в Франції у 2012 році.
В даний час в компанії працює близько 20 осіб.

Нелу Мега
, виходець з Румунії, народився в 1973 році, переїхав в Італію у ‘95-му. Був удостоєний премії MoneyGram у категорії «Ріст».
В 2005 році він заснував будівельну організацію “Меgа Edilmega Nelu”. Незважаючи на кризу, прибуток компанії зріс в 2011 році завдяки замовленням на ремонт об’єктів нерухомості. У цьому році діяльність розширилась на підготовку точок масової роздрібної торгівлі. Цей рік планується завершити із зростанням на 33 відсотки.

Хуссан Лал народився в 1966 році в Індії і зараз живе в Кастелуччо (провінції Мантуя). Він виграв MoneyGram у категорії «Зайнятість працівників».
Лал працює в аграрному секторі, вирощує фрукти та овочі. Кількість його працівників зросла з 24-ох в 2008 році, до 34-ох у 2010 році, в той час як прибуток з 2008 по 2010 рік більш ніж подвоївся.

Кахіндо Катіріса народився в Конго в 1965 році, прибув до Італії як політичний біженець в 1997 році, зараз живе в Римі. Був удостоєний MoneyGram за «Інновації».
В кінці 2010 року він заснував у Римі «Barazavenir», компанію, що займається поставками і збутом рецикльованої продукції італійських виробників за кордоном (наприклад оргтехніки, авто, одягу, тощо). Основним ринком її діяльності є Африка, зокрема Конго. Компанія здійснює збір та сортування вживаних речей в Італії, та транспортування та їх збут в Африці.

Марія Анжеліка Муньос Ечеверрія народилася в Колумбії в 1983 році, живе в провінції Мілана з 1996 року. Вона виграла приз MoneyGram у категорії «Молоді підприємці».
У 2008 році Марія Анжеліка заснувала власну звукозаписуючу студію “Blue Sound Estudios” що спеціалізується на музиці Південної Америки. В даний час компанія налічує близько 12 співробітників, на її рахунку кілька хітів «Бачàти». Компанія спеціалізується на проектуванні, розробці і виробництві музичної продукції, її послугами користуються ряд національних і міжнародних дискографічних домів.

Томас Муладор походить з Індії в 1950 році, в Італії живе з 1975 року. Томас є лауреатом премії MoneyGram за «Соціальну відповідальність».
У Римі він управляє, одним з кращих індійських ресторанів (за оцінкою World food and Ethnic Cuisine). У 1995 він заснував благодійну організацію “Мати і дитя», яка працює в штаті Керала на півдні Індії, та піклується близько 200-ма дітьми і 70-ма матерями-одиначками. Крім того в Італії у своєму ресторані Томас організував їдальню для нужденних людей.
Сьогодні ця некомерційна організація, вчить молодь проектуванню і виготовленню меблів італійського дизайну в Індії, тим самим створюючи нові робочі місця для індійської та італійської молоді.

Ельвіо Паска,

переклад Маріанни Сороневич

Українки намагалися вивезти до Італії літаком 1,7 тис. пачок сигарет

Янукович сподівається на відміну віз з ЄС до Євро-2012