in

MoneyGram преміював підприємців-іноземців

В Римі пройшло нагородження переможців премії MoneyGram, яка відзначає підприємців – іммігрантів. Серед них виявилися організатори передвиборчих кампаній, експортери рецикльованих товарів.

23 червня у Римі, було вручено відзнаку MoneyGram, що нагороджує найвизначніших підприємниців серед іммігрантів в Італії. Разом із Жан Полем Поугала, виходецем із Камеруну, визнаним Підприємцем року, на сцену вийшли лауреати різних премій, Нелу Мега (Румунія), Хуссан Лал (Індія), Кахіндо Катіріса (Конго), Марія Анжеліка Ечеверрія Муньос (Колумбія) і Томас Муладор (India).

MoneyGram International
– мульниніціональна компанія грошових переказів, щорічно проводить конкурс для промоції досягнень сотень тисяч італійських підприємств, заснованих іноземцями які досягли значних успіхів у бізнесі. У цьому році премії були вручені президентом Конфедерації малої промисловості Вінченцо Боччіа.
Цьогорічними головними героями заходу став Африканський континент – звідти походять шестеро із 15 фіналістів – позитивний знак розвитку однієї з найпроблематичніших областей земної кулі.

Найпрестижнішу нагороду, «Підприємець року» було вручено Жан Полю Поугала, який досягнув значних результатів в усіх п’яти номінаціях (Зростання, Зайнятість, Інновації, Молодіжне підприємництво та Соціальна відповідальності).

Жан-Поль народився в Камеруні в 1962 році. Він походить від полігамної патріархальної сім’ї, у якій жив разом із тридцяти братами та сестрами від різних з дружин свого батька. Прибув до Італії в 1985 році для вивчення економіки. Сьогодні він живе в Турині, і часто їздить до Женеви, де працює професором соціології в Школі дипломатії і геополітики.

У 1994 році в провінції Турину він заснував “Election Campaign Store”, компанію, що працює у сфері виробництва та маркетингу виробів для політичних виборчих кампаній.

Election Campaign Store надає консультаційну підтримку виборчих перегонів а також виробляє рекламні матеріали (плакати та гаджети). Основним ринком її діяльності є Африка. У 2011 році компанія забезпечила матеріалами вісім з одинадцяти виборчих кампаній в Африці, а також активно діяла на президентських перегонах у Перу, Німеччині, і місцевих виборах в Берліні. На 2012 рік, компанія уже запрошена до участі у виборах президента в Франції.

В даний час в кампанії працює близько 20 осіб.

Нелу Мега народився в Румунії в 1973 році, переїхав в Італію у 1995 році. Був удостоєний премії MoneyGram у категорії «Ріст».

В 2005 році він заснував будівельну організацію “Мега Edilmega Nelu”. Незважаючи на кризу, його компанія виросла в 2011 році завдяки замовленням на ремонт об’єктів нерухомості. У цьому році діяльність компанії розширилась на підготовку точок масової роздрібної торгівлі. Цей рік планується завершити із зростанням на 33 відсотки.

Хуссан Лал народився в 1966 році в Індії і зараз живе в Кастелуччо (провінції Мантуя). Він виграв MoneyGram у категорії «Зайнятість працівників».

Лал працює в аграрному секторі, вирощує фрукти, овочі. Кількість його працівників зросла з 24 в 2008 році, до 34 у 2010 році, в той час як прибуток з 2008 по 2010 рік більш ніж подвоївся.

Кахіндо Катіріса народився в Конго в 1965 році, прибув до Італії як політичний біженець в 1997 році, зараз живе в Римі. Був удостоєний MoneyGram за «Інновації».

В кінці 2010 року він заснував у Римі «Barazavenir», компанію, що займається поставками і збутом рецикльованої продукції італійських виробників за кордоном (наприклад оргтехніки, авто, одягу, тощо). Основним ринком її діяльності є Африка, зокрема Конго. Компанія здійснює збір, сортування та транспортування вживаних речей в Італії та їх збут в Африці.

Марія Анжеліка Муньос Ечеверрія народилася в Колумбії в 1983 році, живе в провінції Мілана з 1996 року. Вона виграла приз MoneyGram у категорії «Молоді підприємці».

У 2008 році Марія Анжеліка заснувала власну звукозаписуючу студію “Blue Sound Estudios” що спеціалізується на музиці Південної Америки. В даний час компанія налічує близько 12 співробітників, на її його рахунку кілька хітів «Бачàти». Компанія спеціалізується на проектуванні, розробці і виробництві музичної продукції, її послугами користуються ряд національних і міжнародних дискографічних домів.

Томас Муладор народився в Індії в 1950 році, в Італії з 1975 року. Томас є лауреатом премії MoneyGram за «Соціальну відповідальність».

У Римі він управляє, за оцінкою World food and Ethnic Cuisine, одним з кращих індійських ресторанів столиці. У 1995 він заснував благодійну організацію “Мати і дитя», яка працює в штаті Керала на півдні Індії, та піклується близько 200-ма дітьми і 70-ма матерями-одиначками. Крім того в Італії у своєму ресторані Томас організував їдальню для нужденних людей.
Сьогодні ця некомерційна організація, вчить молодь проектуванню і виготовленню меблів італійського дизайну в Індії, тим самим створюючи нові робочі місця для індійської та італійської молоді.

Ельвіо ПАСКА

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Про надії та переживання нелегалів в Італії, розповідає пісня «На крилах моря» італійського гурту Прімалуче

Укладення шлюбу в Італії