in

Неповнолітні іноземці. Нові правила щодо особистого дозволу на перебування


З 23 липня вступив в силу новий порядок, який передбачає видачу особистого дозволу на перебування неповнолітнім іноземцям до чотирнадцяти років.

 

Зокрема, неповнолітній дитині іноземця, який легально перебуває на території країни і з яким дитина проживає,  буде  видано  «дозвіл  на  перебування  за  сімейними  обставинами, дійсний до настання повноліття» тобто дозвіл на перебування довгострокового резидента ЄС.

Тому неповнолітній до досягнення чотирнадцяти років не повинен більше бути зареєстрованим, як це було досі, в дозволі на тимчасове перебування або в дозволі на безстрокове перебування одного або обох батьків.

Пам‘ятайте, що неповнолітня  дитина, яка легально перебуває на території країни набуває правового статусу найбільш сприятливого для себе проміж статусів батьків, з яким вона мешкає.

Для  дітей  які на даний час зареєстровані в дозволі на перебування батьків, не потрібно негайно просити особистого дозволу на перебування, але це повинно бути зроблено в момент продовження дозволу на перебування одного з батьків або опікуна.

__________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Строк знаходження прохачів притулку в центрах SPRAR в Італії

У Неаполі відбулася виставка відомого львівського художника Ореста Манюка