in

Почався прийом заявок за Декретом флуссі – 2018

 Почався прийом запитів на отримання квоти для іноземців, які бажають в’їхати до Італії для здійснення підлеглої трудової діяльності і організації бізнесу.

 

Risultati immagini per decreto flussi 2018

З 23 січня 2018 року надано можливість заповнення запитів на отримання квоти для іноземців, які бажають в’їхати до Італії для здійснення підлеглої трудової діяльності і організації бізнесу.

16/01/2018 в Офіційному віснику № 12 був опублікований “Декрет про потоках іноземної робочої сили 2018”, що дозволяє в’їзд в Італію 30 850 іноземцям, які хочуть здійснювати трудову діяльність.

Починаючи з 23 січня 2018 року, іноземці, які бажають в’їхати до Італії для здійснення підлеглої трудової діяльності і організації бізнесу, можуть відправити заявку на виділення квоти на в’їзд.

Заявки можуть бути надіслані онлайн, на веб-сайті: https://nullaostalavoro.dlci.interno.it

Решта всіх категорій зацікавлених осіб – сезонні працівники та ті, хто бажає здійснити конвертацію вже наявного виду на проживання в Італії – починаючи з сьогоднішнього дня, можуть попередньо заповнити запит (старт прийому заявок для даних категорій – 31 січня).

Запити будуть оброблятися на згідно хронологічного порядку їх надходження.

Заповнити заявки можна на таких бланках:

A і B: для працівників італійського походження, які проживають в Аргентині, Уругваї, Венесуелі і Бразилії.

VA: конвертація дозволу на проживання для навчання, стажування та/або професійної підготовки в дозвіл на проживання для роботи за наймом.

VB: конвертація дозволу на проживанняя для сезонної роботи в дозвіл на проживання для роботи за наймом.

Z: конвертація дозволу на проживання для навчання, стажування та / або професійної підготовки в дозволи на проживання для автономної зайнятості.

LS: конвертація дозволу на проживання ЄС для довгострокових резидентів, виданих іншою державою-членом ЄС, в ВНЖ для роботи за наймом.

LS1: запит на отримання отримання дозволу на проживання для здійснення роботи для іноземців, які мають дозвіл на проживання ЄС для довгострокових резидентів, виданий іншою державою-членом.

LS2: конвертація дозволу на проживання ЄС для довгострокових жителів, виданого іншою державою-членом ЄС, в ВНЖ для самозайнятості.

B-PS: номінативний запит на отримання дозволу для іноземних працівників, залучених у спеціальні проекти.

Заявки можуть бути надані до 31 грудня 2018 года!

 

За адресою http://domanda.nullaostalavoro.interno.it у заявника є можливість візуалізувати статус обробки файлу у відповідному імміграційному бюро.

___________________________________________________________________
Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!
Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Встановлено мінімальні зарплати для доглядальниць та домашніх працівниць у 2018 році

В Італії чоловік відкрив вогонь по мігрантах на расовому ґрунті