in

Починається онлайн прийом заяв по Декрету флуссі 2017З 20 березня починається онлайн-прийом заявок на квоти для в’їзду іноземців в Італії на несезонні роботи, для самозайнятості і конвертації дозволів на проживання, з 28 березня приймаються заявки на виділення квот для сезонних робіт. Однак заповнити заяву можна заздалегідь.

Указ “Флюссі 2017”, що визначає кількість іноземців, охочих приїхати до Італії для здійснення трудової діяльності і дає можливість власникам італійських дозволів на проживання здійснити конвертацію певних типів “пермессо”, буде опублікований вже в наступний понеділок в Офіційному віснику уряду.

Указ про потоки робочої сили 2017 передбачає 30850 квот (майже всі призначені для сезонних працівників і перетворень типу видів на проживання). Заявки приймаються через веб-сайт Міністерства внутрішніх справ.

З 14 березня існує можливість попереднього заповнення бланків заявок і їх збереження до офіційної дати початку прийому для тих, хто запитує конвертацію власного ВНЖ, бажає зайнятися бізнесом в Італії або працювати за наймом. Для того, щоб відправити заяву необхідно дочекатися 20 березня – сьомий день після опублікування Указу потоків.

З 21 березня така ж можливість буде і в іноземців, які бажають в’їхати на сезонні роботи (офіційно відправити запити можна буде з 28 березня, на п’ятнадцятий день після опублікування указу).

Нагадуємо, що квоти в цьому році розподілені таким чином:


– 17000 квот призначені для сезонних робітників, які будуть зайняті в сільському господарстві, туристичному та готельному секторах (2000 з них зарезервовані для запитів на багаторічні сезонні в’їзди), громадян країн Албанії, Алжиру, Боснії і Герцеговини, Південної Кореї, Кот-д’Івуар, Єгипту, Ефіопії, колишньої Югославської Республіки Македонії, Філіппін, Гамбії, Гани, Японії, Індії, Косово, Марокко, Маврикія, Молдови, Чорногорії , Нігеру, Нігерії, Пакистану, Сенегалу, Сербії, Шрі-Ланка, Україна, Тунісу, Судану. Громадянство не має значення, якщо іноземець вже працював в Італії у попередні роки;

– 500 квот для несезонних працівників, які закінчили в країні походження одну з програм освіти і професійної підготовки, відповідно до ст. 23 Зведеного закону про імміграцію;

– 100 квот для несезонних робіт або самозайнятості для іноземців італійського походження;

– 2400 квот для самозайнятих працівників.

Конвертування дозволів на проживання

– 5750 квот для конвертацій в дозволів на проживання  для сезонних робіт в дозволи для підлеглої роботи;

– 4000 квот  для конвертацій в дозволів на проживання для підлеглої роботи в дозволи для стажування і / або навчання;

– 500 квот для конвертації  довгостроковихдозволів на проживання ЄС, виданих іншими європейськими державам на пермессо із мотивів трудової діяльності за наймом в Італії;

– 500 квот для перетворення в пермессо виданих для стажування і / або навчання, дозвіл на проживання для автономної роботи (самозайнятості);

– 100 квот для конвертації довгострокових дозволів на проживання ЄС, виданих іншими європейськими державами на дозвіл на проживання для автономної роботи (самозайнятості) в Італії.

СТАТТЯ ІТАЛІЙСЬКОЮ ТУТ

_______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Квестури продовжуватимуть перемессо також тим, хто недавно уклав робочий контракт

В італійських комуністів з Ліворно вкрали бюст Леніна