in

Скачати безкоштовно посібники італійської граматики (вправи, тести, ігри)

Книги для тих, хто хоче вивчити чи вдосконалити свою італійську мову.

 

 

kaboompics.com_Closeup of the woman's hand wearing beautiful rings

 

         Підручники

 

1. Італійська за 30 днів – невеликий самовчитель, який допоможе вивчити основи граматики та лексики італійської мови.

 

2. Таблиці відмінювання італійських дієслів – пам’ятаєте, як в школі вчитель української заставляв писати особи в однині та множині і відміняти дієслова під кожну особу? В цьому підручнику записані найбільш вживані італійські дієслова, провідмінювані в усіх особах та в усіх можливих часах. Роздруковуємо собі сторінку і вчимо. І так кожного дня.

 

3. Італійська граматика в таблицях і схемах – для тих, кому легше запам’ятовувати зображення. Усі найважливіші правила граматики сформовані у таблиці.

 

4. Progetto Italiano (livello elementare A1-A2) – кольоровий підручник з правилами та вправами для закріплення кожної теми. Велика кількість малюнків допоможуть краще запам’ятати матеріал.

 

5. I pronomi Italiani (італійські займенники) – підручник із таблицями, поясненнями та вправами для вивчення італійських займенників. Цей матеріал треба добре запам’ятовувати, адже італійці завжди вживають їх у своїй розмові.

 

6. Le preposizioni Italiane (італійські прийменники) – таблиці, пояснення і вправи для вивчення прийменників та способів їх вживання.

7.Практична граматика італійської мови

 

kaboompics.com_Pink Notebook with sentence and Apple Macbook

 

Сайти:

 

1. Italgram.blogspot.com – україномовний блог Ольги Булдіної, яка допомагає у вивченні італійської мови. Інтенсивний курс можна тільки придбати, проте на її сторінці можна знайти багато корисної інформації, яка допоможе у вивченні італійської мови.

 

2. Spotify.com – музичний простір. Реєструєтесь через Facebook і вводите італійського виконавця. Усі його пісні як на долоні. Включаєте і прислухайтесь. Аби краще розмовляти італійською без набридливого акценту потрібно слухати, як розмовляє носій мови. А ще краще одразу за ним повторювати.

 

3. Languageguide.org – чудовий ресур для вивчення базових слів та виразів, які розділені на тематичні групи. Вам потрібно обрати одну з них і наводити курсор на тематичні картинки, слухати вимову слова, повторювати та запам’ятовувати.

 

4. Englishonlinefree.ru – ресур відмінно підійде новачкам, оскільки містить всю потрібну інформацію для ознайомлення із мовою: фонетика, базові правила граматики, короткі відео та аудіозаписи та багато інших текстових матеріалів.

 

5. Italian-verbs.com – зручний сайт для відмінювання дієслів. В пошуковий рядок вписуєте потрібний вам інфінітив і він відмінюється за всіма правилами, вам залишається тільки вивчити цю інформацію.

 

6. Rai.it; Radiovolna.net – італійське телебачення та радіостанції. Ви зможете слухати чисту італійську мову, таким чином перебираючи вимову слів, водночас стараючись позбутись акценту, а також збільшите словниковий запас та зможете краще зрозуміти італійську мову та культуру.

 

7. Movi.com.ua – якщо не підійшли запропоновані варіанти, є можливість підшукати щось своє.

 

Для кращого засвоєння мови, не забувайте спілкуватися з її носіями та людьми, які також вивчають італійську: 20 сайтів для вивчення іноземних мов з носіями

____________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська школа св. Марка у Венеції запрошує учнів

Cinema2Day в Італії. Список кінотеатрів де квиток в кіно коштує лише 2Є