in

Фіні : “Дітям слід надавати італійське громадянство за спрощеною схемою”

“Парламентська більшість використовує тему імміграції з метою пропаганди» – так вважає Президент палати депутатів Джанфранко Фіні.
Рим – 15 листопада, 2010 – “У мене є багато сумнівів відносно введення в італійське законодавство права на набуття громадянства на основі народження на території країни. У деяких держав, які мають цей тип законодавства виникають багато проблем. Я пропоную надавати громадянство підліткам, що постійно проживають в Італії та завершили тут шкільний цикл. На мій погляд такі мають право стати громадянами Італії, не чекаючи виповнення 18 років.”

Так заявив лідер руху “Майбутнє та свобода для Італії” Джанфранко Фіні заявив в інтерв’ю для Бабель ТБ, яке виходить в ефір сьогодні о 20:30 на каналі 141 на SKY.

Щодо полеміки останніх днів які стосуються імміграційних домовленостей між Італією та Лівією, Фіні підкреслив:”Мені шкода, що хтось із урядової більшісті заявив що ухвалення поправки, що зобов’язує Лівію до відкриття імміграційного відділу на захистит права засланців і політичних біженців у Тріполі, сприятиме італійській політиці”.

“Такий спосіб протистояти проблемі нелегальної імміграції – сказав Фіні –є пропагандистським та не робить честі частині італійської політики”.


Ельвіо ПАСКА,

переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія та Угорщина збільшили квоти для українських перевізників

Отець Андрій МАКСИМОВИЧ: «Господь має план щодо кожної людини…»