in

Сальвіні скасував дозвіл на проживання з гуманітарних мотивів

Указ міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні: скасовується дозвіл на проживання з гуманітарних мотивів і збільшується перелік злочинів, за які його позбавлятимуть.

 

Міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні видав указ, що викликає стурбованість в українців: він скасовує видачі дозволів на проживання із гуманітарних мотивів. Документ буде замінений іншими видами міжнародного захисту, але за суворішими правилами, повідомляє “Українська газета в Італії”.

Нагадуємо, після початку війни на Донбасі та анексії Крима, українці почали подавати запити на отримання цього виду дозволу на проживання в країні.

Указ «Термінові заходи щодо дозволів на тимчасове проживання з гуманітарних мотивів, а також про міжнародний захист, імміграції та громадянства» складається з 15 статей, метою яких є ліквідація «інституту видачі посвідки на проживання з гуманітарних міркувань». Замість цього типу дозволу на проживання буде введено новий тип додаткового захисту. Зокрема, «у виняткових випадках загрози здоров’ю і в непередбачених ситуаціях стихійних лих в країні походження» за наявності причин, «які тимчасово перешкоджають безпечному поверненню іноземця».

Читайте також:  Сальвіні: ускладнив отримання італійського громадянства

Звіт, який супроводжує указ Сальвіні, наголошує на «невідповідності між кількістю дозволів на проживання для міжнародного захисту, регульованих на європейському рівні і кількістю видачі пермессо на проживання з гуманітарних міркувань».

Більш того, декрет збільшує перелік злочинів, за які скасовуватимуть гуманітарний захист в Італії. Цього статусу позбавлятимуть у разі остаточного вироку за «злочини особливої ​​тяжкості, які викликають соціальну тривогу»: сексуальне насильство і злочини пов’язані з виробництвом, обігом та зберіганням наркотиків, грабіж і здирство, інші.

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Обвал мосту в Генуї: до списку підозрюваних потрапили 20 осіб

Сальвіні ускладнив отримання італійського громадянства