in

Сальвіні оголосив про жорсткі заходи депортації та репатріації мігрантів

Міністр внутрішніх справ Італії, в інтерв’ю радіо RTL 102.5, поділився своїми найближчими планами у сфері імміграції.

 

«Ми намагаємося робити те, чого не робилося протягом двадцяти років: імплементувати угоди про висилку і репатріацію з країнами походження» іммігрантів. Незабаром “я повідомлю скільки таких угод вдалося підписати і який їх зміст”. 

Маттео Сальвіні, передусім, має на увазі Сенегал, Пакистан, Бангладеш, Еритрея, Малі, Гамбія, Берег Слонової Кості, Судан, Нігер.

«Протягом трьох місяців я вивчаю архіви і досьє про угоди з низкою африканських країн, підписаних в 1999 році. Але тоді вони так і не почали діяти». Міністр внутрішніх справ вважає, що на даний час діючою є лише угода з Тунісом.

«Ми організовуємо два чартери на тиждень, що дозволяє депортувати по 80 осіб. Із також швидкістю на депортацію 700 тисяч іммігрантів, які нелегально приїхали в Італію в останні роки, нам потрібно буде вісімдесят років”. Тому “ми готуємо нові, ефективніші угоди із Нігерією, Бангладеш, з Берегом Слонової Кості”. 

 «Фронт імміграції є важливою частиною моєї роботи. Крім того я працюю проти мафії, проти каморри, проти наркотиків, булізму в школах, для захисту дітей, проти аферистів, які діють в інтернеті і проти фемініциду” – додав він Сальвіні.

Що може принести такі пріоритети міністра для іммігрантів з України?

Передусім, для втілення в дію його планів буде задіяно більше сил органів правопорядку для перевірки документів. Тому ходити по вулицях міст нелегалам стане не так безпечно, як було до цього.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Греції та Італії арештовано близько 250 українських моряків – МЗС

Українські поліцейські знайшли три десятки викрадених в Італії мотоциклів