in

Про готовність пермессо повідомлятимуть sms

Квестури надсилатимуть на мобільний телефон текстові повідомлення із датою видачі готового дозволу на проживання

 

Sms повідомлення, надіслане поліцейськими управліннями, незабаром інформуватиме іноземних громадян про дату видачі електронного дозволу на проживання. Нововведення повинно розв’язати числення комунікаційні проблеми між іммігрантами та квестурами.

Минулого червня експеримент із розсиланням sms почався у Анконі, Пульї та Мессіні, а скоро його розповсюдять по усій Італії. Як тільки розгляд справи по видачі чи продовження дозволу на проживанні завершиться і документ надрукують, поліція призначатиме дату видачі та автоматично надсилатиме про це повідомлення іноземцю разом із адресою відповідального відділення.

Іншим джерелом інформації, про готовність ваших документів є сайт www.poliziadistato.it. На ньому, у відповідній графі, слід ввести код запиту на отримання чи продовження документів.

В минулому відсутність вчасного оповіщення про готовність пермессо створювало іноземцям незручності, зокрема тим, хто не володіє комп’ютером. Враховуючи що відсутність мобільного телефону в наші дні є рідкістю, інформування шляхом sms буде значно зручнішим та ефективнішим.

Міністерство внутрішніх справ наголошує на важливості подачі точних номерів телефонів, які вводитимуться в автоматичну інформаційну систему. Крім того поліцію зобов’язують повідомляти динаміку видачі дозволів на проживання, що дозволить краще організувати розклад прийому іноземців.


Ельвіо Паска,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

1100 кілометрів небезпеки

Італія продовжує втрачати довіру на міжнародному ринку