in

Строк знаходження прохачів притулку в центрах SPRAR в Італії

Роз‘яснення в циркулярі Центральної Служби Системи Захисту для осіб, які шукають  притулку та біженців

 

Центральна служба системи захисту для осіб, які шукають притулку та біженців (SPRAR) опублікувала циркуляр з інформацією  про  строк  перебування в центрах прийому осіб, які користуються  міжнародним захистом і тих, хто очікує на результат запиту надання притулку.

Циркуляр нагадує, що претенденти  на  міжнародний  захист,  мають  право  залишатися  в  центрах прийому SPRAR до моменту, поки рішення по запиту надання міжнародного захисту не буде передано та отримано заявником.

Для тих, хто отримав форму міжнародного захисту або гуманітарного захисту, перебування дорівнює шістьом місяцям, і може  бути  продовжене з  дозволу  Центральної  служби,  яка  оцінить  його доцільність.

Заходи  щодо  прийому  гарантовані навіть  тому,  чий  запит  на  отримання  міжнародного  захисту було відхилено, до закінчення терміну встановленого для оскарження рішення, а в разі його оскарження, на час розгляду в першій інстанції.

У  тих  випадках,  коли  заявник оскаржує рішення Територіальної комісії в суді другої (апеляційної) інстанції, буде оцінена доцільність подальшого перебування в центрі в кожному конкретному випадку.

____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Візовий режим з Росією: як відповість Кремль і чого чекати заробітчанам

Неповнолітні іноземці. Нові правила щодо особистого дозволу на перебування