in

Угорський лоукост WizzAir повертається до Львова

Угорський авіаперевізник почав переговори про повернення в аеропорт Львова.

Факт переговорів з угорським лоукостом WizzAir підтвердила генеральний директор львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького Тетяна Романовська, передає УБР.

За її словами, вже вдалося досягти взаєморозуміння з авіаперевізником в питанні пільгових тарифів. Зараз ведуться переговори щодо термінів договору.

Як відомо, саме Львів планувалося зробити другим базовим аеропортом для “WizzAir Україна” в нашій країні. Раніше звідси виконувалися рейси в Італію, Німеччину, Англію, Грузію. Після припинення роботи української дочки WizzAir жоден із львівських рейсів європейська авіакомпанія поки що так і не ввела в свій розклад.

Львів’яни також ведуть переговори з “Бєлавіа”. “Ми отримали лист від керівництва львівського аеропорту з пропозицією включити цей напрям в свою сітку, зараз оцінюємо економічну доцільність”, – розповів директор представництва “Бєлавіа” в Україні Вадим Смілянський.

У разі запуску такого маршруту, за його розрахунками, частка транзитних пасажирів буде нижче, ніж звичайні 75% на українських рейсах.

“Ми розуміємо, що переконати львів’ян через Мінськ літати в Західну Європу буде складно. Їм простіше на авто доїхати до Катовіце і звідти сісти на літак численних лоукостів. “Бєлавіа” зараз може бути цікавою хіба що для транзитних пасажирів, що прямують до Росії або на північ Європи. Ми аналізуємо, чи достатній буде попит з боку прямих пасажирів між Мінськом і Львовом для запуску цього рейсу “, – пояснив Смілянський.

_______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Авіакомпанії України відкривають нові рейси до Італії

Число загиблих у готелі, засипаному лавиною, зросло до 14