in

Указ про потоки робочої сили (Флуссі-2017) опубліковано

Із 14 березня італійський уряд надає можливість попереднього заповнення заявки і збереження її до офіційної дати початку прийому. Зробити це можна зацікавленим в  конвертаців стипу свого дозволу на проживання, бажає відкрити в Італії власну справу або працювати за наймом. Прийом запитів стартує 20 березня рівно о 9:00.

 Указ про потоки робочої сили (декрет “флюссі”) в 2017 році було опубліковано в Gazzetta Ufficciale 13 березня. Декрет виділяє 30850 квот для в’їзду іноземців на сезонну і несезонний роботу в Італію, самозайнятості і перетворення видів на проживання.

Заявки, як завжди, приймаються на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ з 14 березня.  Після реєстрації на сайті, можна заздалегідь заповнити і зберегти заявки для конвертації власного дозволу на проживання, зайнятися бізнесом в Італії або працювати за наймом.

Проте, для того, щоб відправити заявки необхідно дочекатися 9.00 години 20 березня.

З 21 березня на тому ж сайті можна  попередньо заповнити заявки ті, які  хочуть приїхати в Італію на сезонні роботи.  Відправити запит можна буде з 9:00, 28 березня.

Заявки будуть прийматися до 31 грудня 2017 року, квоти будуть розподілені згідно хронологічного порядка подачі заяв


Підкреслюємо, що цей декрет не є легалізацією або амністією для нелегалів, ті, хто працює в Італії нелегально, на жаль, не зможуть отримати дозволу на проживання.

Текст декрету флуссі читайте тут

___________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

У профспілці SEI UGL у Римі працює український відділ

Декрет флуссі – 2017. Повний текст