in

В Італії анулюють неоплачені штрафи та податки

У проекті податкового указу передбачено скасування боргів до тисячі євро. Амністія поширюватиметься на дорожні штрафи, неоплачені Imu і Tasi і податку на сміття.

Останній проект фінансового маневру, в рамках італійського бюджету на наступний рік, розроблений Кабінетом міністрів після довгої і суворої конфронтації між двома правлячими партіями Північною Лігою і Рухом 5 зірок, містить заходи, що представляють великий інтерес для численних платників податків.

Незабаром в Італії очікується часткова податкова амністія. Вона стосуватиметься старих рахунків, сумою нижчою однієї тисячі євро. Будуть анульовані податкові борги, за користування автомобілем (bollo auto), неоплачений податок на вивезення і переробку сміття, штрафи дорожньої поліції, податки Imu і Tasi.

Які борги будуть анульовані

Скасовуватимуться заборгованості, сумою до однієї тисячі євро, передані ввіреним податковим агентам протягом 2000 по 2010 років. Амністія поширюватиметься на 3-ох мільйонів справ, виписаних 11 мільйонів «помилуваних».

Ті, хто сплатив свої штрафи вчасно, не матимуть права на повернення виплат.

Для заборгованостей, сума яких перевищує 1000Є, передбачено перегляд на вигідніших умовах. Вони повинні бути сплачені повністю, проте за зниженою 2-ох відсотковою ставкою та дозволятимуть ратеізацію оплати терміном на п’ять років (замість двох, як це було в минулому).

Термін списаних заборгованостей

Податки до тисячі євро, які підлягають скасуванню, стосуватимуться тих, які були передані колекторам з січня 2000 року по грудень 2010 року. 

Урядовий захід, вигідний для окремих платників податків, обійдеться державі, а отже усьому суспільству, не дешево. Щоб покрити його, потрібно з 2019 року по 2023 рік вираховувати із податків 542 мільйонів доларів євро.

Risultati immagini per equitalia

Як дізнатися, чи зможете ви скористатися податковою амністією

Щоб дізнатись, чи зможете ви скористатися податковою амністією, – пояснюють фахівці сайту laleggepertutti.it. – слід перевірити квитанції, надіслані Equitalia, Агенцією доходів або місцевим податковим органом. Знайти місце де описано причини заборгованості і суму до оплати. Біля них є поле з датою реєстрації санкцій. Якщо вона випадає випадає в період між 2000 і 2010 роками, а сума не перевищує тисячу євро, то заборгованість буде анульовано автоматично. Це означає, що вам не потрібно подавати жодної заяви (як це відбувається у випадку традиційного скасування (rottamazione). Ви отримаєте повне анулювання заборгованості без необхідності виплати навіть мінімальної суми.

Якщо ви ратеізували і частково сплатили свою заборгованість, до дати набрання чинності податкового декрету, ваші гроші повертатися не будуть.

Стаття італійською тут

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

В посольстві США в Італії триває виставка художниці акварелістки з України

Яким повинен бути ідеальний чоловік на погляд жінки