in

В Італії дозволили стріляти в грабіжників

В Італії прийнята поправка до закону про самооборону.

Відтепер в Італії можна стріляти в злодіїв, але тільки в нічний час.

Палата депутатів схвалила 4 травня поправку до закону про самооборону, яка змінює статті 52 і 59 Кримінального кодексу. «За» проголосували 225 депутатів, 166 проголосували «проти».

Risultati immagini per legge sparare
Новий захід, яка тепер повиннен бути розглянутий Сенатом, вважає легітимною оборонну реакцію на агресію в будинку, магазині або офісі в нічний час. 

за допомогою сили, погроз або обману.

Проте реакцція повинна бути адекватна загрозі, у надмірне використання сили є поза законом.

Новий закон передбачає зняння вини з тих, хто стріляє для  захист, якщо це відбувається в ситуації небезпечної для життя, особистої або сексуальної свободи, або в момент «серйозного психічного розладу», викликаного поведінкою нападника.

Якщо людину буде звільнено від покарання, а її дії визнано самообороною, всі судові витрати і адвокатські збори покриватимуся за рахунок держави.

Закон був підданий різкій критиці з боку опозиції. Представники партій «Брати Італії» і «Північної ліги» протестували в залі з табличками «Оборона завжди законна».

Risultati immagini per legge sparare

Виступаючи під час заключних обговореннь, представники партії «Вперед, Італія» оголосили, що вони незадоволені текстом закону: «Ми повинні гарантувати право на захист. Ті хто змушений використовувати зброю, щоб захистити себе, пережили страх і небезпеку. Тому вони не можуть піддаватися тривалій і принизливій процедурі судового розгляду, де слід виправдати свої дії».

У соціальних мережах поширюються сатиричні коментарі-поради, де громадяни попереджають, що в разі крадіжки слід пов’язати злочинців і почекати ночі, щоб захист житла з боку господарів був визнаний самообороною, а не агресією.

Згідно з останньої доповідді Міністерства внутрішніх справ Італії, опублікованої в жовтні 2016 року, в 2015 році  в будинках італійців було зареєстровано 235 000 крадіжок. Найбільш кримінальними містами (понад 700 крадіжок на 10 000 жителів) є: Равенна, Савонна, Лукка, тоді як Мілан, Ріміні і Болонья займають перші місця в класифікації «найбільш кримінальних міст» Італії.

_______________________________________________

Приєднуйтесь до групи Української газети на Facebook та слідкуйте за оновленнями.

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії встановили пам’ятник закоханим італійцю Луїджі та українці Мокрині

Свято Матері в Салерно – єднання у любові до матусі