in

В отриманні італійського громадянства відмовлять за незнання мови

Відмову в наданні італійського громадянства можуть обгрунтувати недостатнім знанням італійської мови

 

Адміністративний суд Лаціо визнало легітимним позицію МВС, яке відмовило іноземцю в наданні італійського громадянства, базуючись на оцінках, отриманих в квестурі і префектурі.

Щоб отримати італійське громадянство, іноземець повинен володіти рядом реквізитів, встановлених італійським законодавством. Зокрема, це стосується оцінки успішності інтеграції іноземця в італійське суспільство.

Достатній рівень володіння італійською мовою є один з основних факторів, за яким відбувається оцінка можливості надання іммігранту громадянства Італії.

Ті ж самі умови поширюються на отримання посвідки на проживання для довгострокових жителів ЄС: згідно зі ст. 9 законодавчого указу 286/1998 року перш ніж надати іноземцеві постійний дозвіл на проживання в Італії, потрібно пройти тест на знання італійської мови.

Постанова Адміністративного суду Лаціо, прийняв сторону МВС Італії, який відмовив іноземцю в наданні громадянства Італії, грунтуючись на оцінках квестури і префектури провінції Равенни, де постійно проживає іноземець.

Судді в черговий раз підтвердив той факт, що для отримання громадянства іноземець повинен володіти усіма встановленими законом реквізитами, без винятку.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як заробітчанам не сплачувати податки і в Україні, і за кордоном

За невивезене сміття, в Італії можна отримати знижку на податки