in

www.integrazionemigranti.gov.it – Портал що допомагає нтеграції

Портал надає інформацію відділки, що обслуговують іноземців, нормативи, корисні адреси та довідники. Створений міністерством праці, за підтримки асоціацій та регіональних органів влади, стане корисним для іноземців, підприємців та італійських сімей

Орієнтувати іммігрантів, іноземних підприємців та італійські сім’ї сприяючи їх інтеграції. Такою є мета www.integrazionemigranti.gov.it, порталу створеного міністерством праці та соціальної політики у співпраці із міністерствами внутрішніх справ, освіти і кооперації та інтеграції, за підтримки Italia Lavoro. Його база даних, створена за участі регіональних адміністрацій у яких висвітлено ініціативи понад 600 організацій, внесених у регіональний реєстр.

 

Інформація сайту погрупована у наступних розділах: вивчення італійської мови, робота, житло, послуги, неповнолітні, друга генерація. Також створено розділ, присвячений посередництву між культурами, який включає усі вище перечислені теми. Надаються адреси майже восьми тисяч відділків, що обслуговують іноземців.

Навігація сторінкою структурована за призначенням: інформація, що може бути корисною для роботодавців та іноземних громадян; а також за територіальним показником – таким чином зацікавлені можуть швидко знайти потрібну їм послугу. Наприклад тут подаються адреси курсів італійської мови для іноземців у Римі, або організацій, які допомагають відкрити власний бізнес у Мілані.

На www.integrazionemigranti.gov.it працює розділ новин із щоденним поповненням, інший – присвячений італійському імміграційному законодавству. Тут зібрано тематичні довідники на різних мовах, зокрема: «Довідник по техніці безпеки на робочому місці», «Довідник по інтеграції», чи довідник, що роз’яснює іноземцям, як користуватися послугами національної служби охорони здоров’я.

На допомогу усім, хто не досить вправний в користуванні комп’ютером, стануть у пригоді безкоштовні телефонні консультації Formez. Оператори відповідатимуть італійською, англійською, французькою та іспанською мовами за номером 803001 (3) з домашнього телефону, та 828881 – з мобільного. Вам допоможуть навігувати сайтом, а також збиратимуть поради для його покращення.

PDF: www.integrazionemigranti.gov.it

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

З нагоди Дня Конституції Посол України у Ватикані поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

Італійські українці розповіли про наслідки землетрусів