in

Запах смаженої їжі в Італії визнали адміністративним правопорушенням

Верховний Касаційний суд Італії ухвалив рішення, згідно з яким запах смаженої їжі стане адміністративно караним “запахових злочином”.

Immagine correlata

Щороку до судів подається близько мільйона позовів від розгніваних італійців, які незадоволені запахами із квартир сусідів. Зазвичай такі справи припадають пилом роками очікуючи судового рішення, пише Республіка.

 

Тепер судді вперше встали на сторону мешканців одного з кондомініумів в місті Монтефальконе (провінція Горіція), які не могли більше нюхати “аромати” проготування з квартири на першому поверсі багатоповерхівки, у якій живе літня сімейна пара. Так, 78-річних Роберто В. і Марію П. визнали винними за ст. 674 КК, що передбачає штраф від 1 до 1,5 тисяч євро або арешт на строк до місяця.

Risultati immagini per cibo fritto puzza

 

Згідно з судової постанови № 14467/017, особливо сильні запахи, які заважають оточуючим дихати, тепер будуть вважатися “molestie olfattive“, до них відносяться запах смаженого, диму, горілого масла і часнику.

 

Тепер кухарям в Італії доведеться або платити штраф, або змінити спосіб приготування їжі, щоб не докучати іншим кулінарних ароматами.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Римі заборонили продаж і розпивання алкоголю вулицями міста вночі

В Італії ввели надзвичайний стан через посуху