in

Громадянство для дітей іммігрантів. Слід платити 200 €?

Реформа громадянства Італії перебуває на розгляді італійського Сенату. Згідно його тексту, діти іммігрантів ставатимуть італійцями  за спрощеною процедрою. Деякі категорії бенефіціаріїв звільнятимуться від оплати 200 Є за його отримання.

Крім обіцянки дітям іноземців спростити процедуру набуття італійського громадянства, італійська реформа містить іншу чудову новину – звільнити батьків від оплати за його отримання.

Текст, уже затверджений Палатою депутатів, передбачає три ситуації набуття громадянства:

1) дитина, яка народився у батьків, що мають довготривалі дозволи на проживання;

2) дитина, що народилася у батьків, що не володіють довготривалим дозволом на проживання, проте приїхала в Італію до 12 років і успішно закінчить принаймні 5 років у школі;

3) може подати заяву про набуття громадянства, молодь, яка приїхала в країну у віці до 18, легально проживала в Італії протягом шести років, і завершила один цикл освіти.

Текст реформи вказує, що за неповнолітніх не платитиметься внесок у 200 євро, який сьогодні вносять усі, хто хоче стати італійцем. Це означає, що від оплати звільнятимуть у перших двох випадках, коли батьки проситимуть, громадянство для неповнолітніх дітей.

Під це правило не підпадає молодь, (випадок 3), адже вони подаватимуть документи після 18 років.

Те ж саме відбудеться в ситуаціях, 1 і 2, коли застосовувати, щоб стати італійський, якщо батьки подаватимуть запити із запізненням, після 18-річчя дітей.

Закон про громадянство є ретроактивним, тому ним зможе скористатися  молодь другого покоління іммігрантів, яким виповнилося двадцять років. У всіх цих випадках, їм також не уникнути виплати 200 євро.

Стаття італійською,

переклад Маріанни Сороневич

 

_________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як перевірити чи готове ваше пермессо

Скільки готівки можна вивезти і ввезти в Україну