in

Молодих українців в Італії позбавили можливості отримати 500 € для підвищення культури

Усім, кому виповнилося 18 років Італія дарує 500 євро, які можна витрати на купівлю книжок, квитки в кіно чи музей або іншу діяльність, яка збагачує культуру. Проте цього подарунку позбавлені діти іноземців.

«Картка культури для молоді» (Card cultura giovani)_ введена італійським урядом, не стосується другого покоління іммігрантів.

Маттео Ренці запровадив її як своєрідне вітання нових активних членів суспільства, які досягли повноліття. Але, передусім, таким чином держава має на меті виховіати почуття належності молоді до «найбільшої культурної спадщини світу”.

Проте, читаючи поправки передбачені урядом у законі стабільності, розуміємо, що це запрошення розповсюджується не на всіх.

Текст, затверджений Комітетом по бюджету Палати депутатів, резервує електронну картку із 500-ми €  італійцям або громадянам інших держав-членів ЄС, які є резидентами Італії, яким виповнюється вісімнадцять років у 2016 році.

Дівчата і хлопці, діти іммігрантів, навіть тоді, коли вони народилися і виросли в Італії, отримати її не зможуть.

Невже “найбільша культурна спадщина світу” не не захоплює погляди, розум і серця дітей іммігрантів? До речі, за законом, уряд мав би поширити режим, передбачений для італійських громадян, щонайменше на тих, хто має довготривалий дозвіл на проживання ЄС. Проте реальний результат є зворотнім.

Сподіваємося, що під час розгляду постанови у Палаті депутатів буде внесено невелику поправку, яка виправить несправедливість.

Elvio Паска

Стаття італійською ТУТ

__________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У 2016 році українці в Італії зможуть отримати допомогу на дитину

Соціальний мінімум. Скільки потрібно заробляти, щоб продовжити дозвіл на проживання в Італії