in

Комуна Болонії допоможе іммігранти у працевлаштуванні. Скористайтеся можливістю

«Разом заради Роботи » – проект по інтеграції на ринок праці безробітної молоді та дорослих із соціальними та економічними труднощами

 

Комуна Болонії допоможе іммігранти у працевлаштуванні

Підписано меморандум про взаєморозуміння між мерією Болонії, Città Metropolitana, Архідіоцезією, Фондом Сан-Петроніо Онлус та 80 місцевими компаніями, що допоможе у працевлаштуванні особам зі складнощами в інтеграції в італійський ринок праці, зокрема іммігрантам.

 

У Болоньї було започатковано проект “Разом заради роботи”, спрямований на вирішення проблем довгострокових безробітних, молоді та дорослих, з економічними та соціальними труднощами. Проект народився із «Меморандуму про взаєморозуміння», до якого приєдналися понад 80 організацій роботодавців і профспілок, зокрема з Alleanza delle Cooperative Italiane, Cna, Confartigianato, Confcommercio Ascom, Confesercenti, Confindustria, CGIL, CISL e UIL.

Проект передбачає проведення навчальних курсів, тренінгів, трудової практики, стажувань або допомога у самозайнятості та підприємництву.

 

Протягом перших чотирьох років бюджет проекту складе 14 мільйонів євро. Фонд буде доповнено іншими ресурсами, визначеними муніципалітетом Болоньї для культурного та економічного розвитку території.

 

Зацікавлені громадяни та компанії можуть скористатися можливостями, які надає проект “Разом заради роботи”, відправивши на електронну адресу: insiemelavoro@comune.bologna.it.

Додаткову інформацію про проект “Разом заради роботи”, знайдете ТУТ

Новина італійською ТУТ

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Міністерство інтеграції та CONI надає стипендії для іммігрантів-спортсменів

В Анконі відбудеться виїздне консульське обслуговування