in

Стало відомо коли молодь в Італії отримає 500Є ”культурного бонусу”

Незважаючи на те, що Міністерство культури Італії повідомило про можливість запросити бонус 15 вересня, проте, система досі не працює.

Згідно Закону про стабільність італійцям та іноземцям, яким виповнилося вісімнадцять років, повинен виплачуватися «культурний бонус»: мова йде про 500 євро, які можна витратити на книги, фільми, музеї і театри.
Незважаючи на те, що виплата бонусу повинна була початися ще 15 вересня, молодь до цього часу субсидію отримати не можуть.

Веб-сторінка 18app.it, призначена для реєстрації, все ще має «версію бета». Він дозволяє реєструватися учасникам програми (кінотеатрам, бібліотекам і т.д.), де молодь зможе витратити субсидію.

Після місяць невизначеності, в урядовій газеті, Офіційному віснику – нарешті, був опублікований Указ про бонус для молоді, підписаний секретарем прем’єр-міністра Клаудіо Де Вінченті і міністрами культури і економіки Даріо Франческіні і П’єр Паоло Падоан.

В указі йдеться, що 500 € буде можна отримати, зареєструвавшись через сайт 18app.it; гроші будуть видаватися у формі електронних чеків з ідентифікаційним кодом, які потрібно буде використовувати до 31 грудня 2017 роки для покупки “квитків в театр і кіно на вистави та концерти; книги; квитки й абонементи в музеї, квитки на виставки та культурні заходи, відвідування пам’яток , галерей і природних парків “.

Постанова набуде чинності тільки з 1 листопада 2016 року. Таким чином, чекати 500 євро раніше цього терміну не варто.

Стаття італійською: Bonus cultura da 500 €, arrivano le regole, non i soldi

_______________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Вбивць Анатолія Короля засудили до 63-х років в’язниці

В Помпеї пройде міжнародний український фестиваль “Помпеї Музик Фест”