in

У Джойа Тауро (Калабрія) відбудеться виїздне консульське обслуговування

Українці, що мешкають на Калабрії мають можливість отримати консульські послуги, не їдучи у Генеральне консульство України в Неаполі.

 

Метою виїзного консульського обслуговування є забезпечення ЗДУ належного захисту прав і законнихінтересів громадян України у місцях  їх  компактного  проживання  чи  перебування,  надання  їм сприяння у реалізації  своїх  прав  та  інтересів,  проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.
 

Ви матимете можливість скористатися такими консульськими послугами, без необхідності поїздки до Риму:

– ДОЗВІЛ НА ВИЇЗД ДІТЕЙ ПМП;
– ДОЗВІЛ НA ВИЇЗД ДИТИНИ ЗА КОРДОН;
– ДОЗВІЛ НА ОДРУЖЕННЯ;
– ДОВІРЕННІСТЬ;
– КОНСУЛЬСЬКИЙ ОБЛІК;
– ІНШІ ЮРИДИЧНІ ПИТАННЯ.

 

Звертаємо увагу громадян України, які плануватимуть прибути на виїзне консульське обслуговування про необхідність отримати напередодні підтвердження про його проведення за вказаними вище номерами телефонів.

Громадяни, які подавали документи на оформлення закордонного паспорта у Генеральному консульстві України в Неаполі у можуть отримати готовий документ під час виїзного обслуговування.

Для цього необхідно повідомити Консульство до 7 жовтня червня ц.р. за телефоном: 081 787 54 33 або електронною поштою: gc_itn@mfa.gov.ua або cgunapoli@libero.it або через мережу «Фейсбук» залишивши відповідне повідомлення у розділі «Повідомлення».

Список оформлених паспортів розміщений на сайті Генерального консульства України в Неаполі у розділі «Консульські питання», підрозділ «Список оформлених паспортів».

Виїзне консульське обслуговування відбудеться 8 жовтня 2016 року (субота) у місті Джойа Тауро (приміщення «Associazione Vitoria», адреса: Via Regina Elena, 8, Gioia Tauro, тел.: 333 7903161)

____________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська школа у Казерті: До нових українських знань проти течії чужини

У Генеральне консульство України в Неаполі призначено нового керівника