in

Виплату на народження дитини можуть отримати всі іноземки в Італії

Національний інститут соціального захисту Італії (INPS) повідомив про надання допомоги усім мамам-іноземкам, що легально проживають в Італії. До такого роз’яснення його спонукало рішення суду Мілана, за наказом No., 6019 від 12 грудня 2017 року. До цього, виплату могли отримати лише мами, які володіли довготривалим дозволом на проживання ЄС.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ Італії.

Контекст

Стаття. 1, параграф 353 закону n. (Закон стабільності на 2017 рік) 232/2016 введеніі в дію з 1 січня 2017, призначає допомогу у разі народження дитини в розмірі 800 євро, яка одноразово виплачується INPS, на прохання матері, починаючи із сьомого місяця вагітності.

INPS, циркуляром n. 39 від 27.02.2017 р., уточнив вимоги для отримання виплати для іноземців, ті ж вимоги, які передбачені ст. 1 пункт 125 Л. 190/2014 для доступу до “бонусу на дитину” тобто наявність довготривалого дозволу на проживання ЄС.

Міланський суд з постановою n. 6019 від 12 грудня 2017 року, підтвердив чинність звернення APN і ASGI і Фонд Джуліо Piccini, за яким INPS не має права обмежувати кількість бенефіціарів одноразової допомоги для народженних у розмірі 800 євро, наявністю у матері довгострокового дозволу на проживання.

Суд наказав INPS розширити можливість отримання допомоги на всіх майбутніх матерів, що легально проживають в Італії і володіють реквізитами, передбаченим у статті 1, пункт 353, 232 Закону 2016 року.

Отримання допомоги

Згідно повідомлення Національного інституту соціального захисту від 13 лютого, INPS надав перші інструкції щодо продовження виплати згідно постанови Міланського суду.

Заявку на отримання виплати, можуть бути подані жінками-іноземками, що легально проживають в Італії.

Розгляд заяви

Після подачі заяви, відділення INPS, компетентне по території, оцінить наявність у матері реквізитів, зокрема законність її присутності в Італії, а також інші юридично-фактичні реквізити, що вимагаються законом.

Крім того, INPS опублікував новий інформаційний довідник на своєму веб-сайті що допоможе дізнатися підробиці виплат допомоги на нарродження дитини.

Для отримання допомоги, зверніться у відділення INPS або у профспілки, або скориставшись цим лінком.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

518 УЧАСНИКІВ АТО ПОКІНЧИЛИ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ

Динамо зуміло вирвати неймовірну нічию у матчі проти Лаціо в Римі. Як це було