in

Чи можна поновитися у громадянстві України ?

   Закон України “Про громадянство України” передбачає поновлення у громадянстві України.

Порядок поновлення регулюється статтею 10 Закону.
Поновлення у громадянстві України застосовується до осіб, які набули громадянство України 24 серпня 1991 року і пізніше, а згодом це громадянство було припинено відповідно до Указу Президента України. Не має значення, відповідно до якого Закону громадянство особи було припинено – попереднього чи чинного. Закон допускає також можливість поновлення у громадянстві незалежно від того, на яких підставах особа припинила громадянство України, за винятком лише одного випадку. Це стосується осіб, які втратили громадянство України внаслідок подання свідомо неправдивих відомостей або фальшивих документів під час оформлення набуття чи прийняття громадянства України.

Цей виняток стосується лише тих осіб, які були прийняті до громадянства України на підставі статті 9 Закону України “Про громадянство України” в редакції від 18 січня 2001 року.

Закон передбачає реєстраційний порядок поновлення у громадянстві України.

http://www.ukrconsul.org/

Хто може набути громадянство України за народженням ?

З нагоди Дня Конституції Посол України у Ватикані поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку