in

На який період я можу залишити Італію не ризикуючи втратити пермессо?

 Я легально проживаю в Італії, хотів би поїхати на батьківщину на деякий час. На який час я можу це зробити, не втративши мого дозволу на проживання?

Згідно закону, перебування за межами Італії не може тривати довше ніж шість місяців. У випадку якщо іноземець перевищить цей термін, його дозвіл на проживання втрачає дію та можливість поновлення чи продовження. Винятком є випадки задіяння до обов’язкової військової служби, або інші важливі причини, підтвердженні документально.

У питанні не вказано, яким типом дозволу на проживання володіє іноземець. В той час, імміграційне законодавство передбачає додаткові пільги для дворічних пермессо. Їх власники можуть залишати Італію на період довший, ніж шість місяців.  Проте у будь-якому випадку, він не повинен перевищувати половини терміну, на який видано дозвіл на проживання.

Отже, якщо ви володієте пермессо для підлеглої роботи на два роки, можете проживати за межами Італії не довше ніж один рік.

Якщо термін дії дозволу на проживання завершився в той час, коли ви перебуваєте на батьківщині, для повернення в Італію слід отримати в’їздну візу в італійському консульстві, пред’явивши протерміноване пермессо. У візі буде вказано дату до якої ви повинні в’їхати в Італію.

Слід пам’ятати, що для отримання візи, термін вашого дозволу на проживання повинен бути завершений не пізніше ніж за 60 днів. Термін продовжується до шести місяців у випадку складних проблем зі здоров’ям іноземця, або родичів до першого коліна. Те саме стосується тих, хто несуть обов’язкову військову службу в країні походження.

Після завершення цих термінів іноземець втрачає право на отримання візи та приїзду в Італію.

Адвокат Mariangela Lioy

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Вибори на закордонних виборчих дільницях в Італійській Республіці

Le badanti rovinano le famiglie?