in

Що робити, якщо ти не маєш дозволу на перебування в Італії, але чекаєш дитину?

Передусім, вагітних жінок заборонено депортувати за межі території Італії.

• згідно статті 19 пункт 2 розд. d) Єдиного зведеного збірника нормативних актів про імміграцію, на який не впливає так званий пакет заходів з безпеки, тебе не мають права вислати за межі території країни.

• можеш звернутися до квестури з проханням отримати дозвіл на проживання для медичної допомоги, який буде діяти з моменту реєстрації стану вагітності до 6 місяця життя дитини пред’явивши медичну довідку та документ, що засвідчує місце проживання (аналогічний дозвіл на перебування може бути виданий також батькові дитини, одразу після її народження, в разі, якщо батько одружений або співмешканець матері дитини). Нагадуємо, що дозвіл на перебування для медичної допомоги не передбачає можливості здійснювати робочу діяльність і не може поновлюватись;

• ти маєш право на негайне амбулаторне та лікарняне піклування упродовж всього періоду вагітності та під час пологів в державних медичних закладах. Ти отримаєш аналогічний рівень догляду, що й будь-який громадянин Італії, навіть якщо в тебе немає.

• можеш зареєструвати народження дитини в лікарні або у відділі реєстрації актів народження без ризику повідомлення в поліцію; так само батько дитини, який перебуває на території країни без дозволу на проживання та не є одруженим з тобою, може признати дитину без будь-якого ризику;

• ти можеш вимагати признання батьківства твоєї дитини юридичним шляхом, в разі, якщо батько дитини відмовляється признати своє батьківство.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Захист материнства і дитинства в Італії

Возз’єднання в Італії із сім’єю, яка проживає за кордоном