in

Як приїхати в Італію для лікування

Яка процедура отримання візи для лікування на території Італії?

Відповідь адвоката.

Подати заяву на видачу візи для медичного лікування може іноземець, зацікавлений в отриманні медичних послуг, або супроводжуюча його особа.

Заява на отримання візи повинна бути подана в італійське консульство в країні походження пацієнта. Перш ніж подавати заяву на отримання візи на лікування в Італії, заявнику необхідно зібрати і підготувати ряд документів, необхідних в італійському консульстві. Це, зокрема, довідки про патології хворого, документація яка підтверджує здатність іноземного громадянина покрити всі витрати на терапію. Для збору і підготовки документів рекомендуємо звернутися до фахівців у питаннях імміграції.

Після в’їзду на територію Італії з мотивів лікування іноземний громадянин може отримати в квестурі відповідний дозвіл на проживання. Заяву про це може подавати також член сім’ї пацієнта.

Не будучи резидентом Італії і не перебуваючи в реєстрі Національної служби охорони здоров’я, іноземний громадянин буде зобов’язаний оплатити всі витрати, пов’язані з лікуванням.

Тривалості дозволу на проживання, який видається після в’їзду пацієнта в Італію відповідає передбачуваній тривалості лікування.

Закон дозволяє продовження дозволу на перебування необхідного для завершенні терапії. Таке пермессо не дає право на здійснення трудової діяльності в Італії і не може бути конвертований в інший тип дозволу на проживання

___________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Чому римські повії фарбували волосся в білий?

Чи можна набути італійське громадянство після примирення із чоловіком після розлучення?