in

Як відкрити банківський рахунок в Італії

Чи можу я відкрити рахунок у Banca/Posta лише за наявності поштової квитанції про відсилку запиту про перше отримання дозволу на проживання? Чи може зробити це людина, яка перебуває на території країни нелегально?

Відповідає експерт з імміграції Сімона Мічеллі:

Необхідним реквізитом для відкриття банківського рахунку є повноліття та наявність фіскального коду, тобто комбінації цифр та літер, яка дозволяє міністерству фінансів та громадській адміністрації ідентифікувати осіб.

Фіскальний код видається місцевими представництвами податкової поліції (Agenzia delle Entrate), після подання ідентифікаційного документу, а від іноземних громадян часом вимагають подання закордонного паспорту з чинною візою, дозволу на проживання чи дозволу на проживання ЄС для тих, хто довго перебуває в крані.

Якщо вам терміново потрібно отримати фіскальний код, проте ви ще не маєте дозволу на проживання, а лише подали заяву на його перше отримання, ви можете звернутися до Agenzia delle Entrate для одержання інформації.

Для відкриття особистого рахунку, як читаємо на веб-сторінці www.poste.it, також потрібен дозвіл на проживання. Тому ті, хто має лише поштову квитанцію про відсилку запиту про його отримання, цього зробити не можуть.

Проте особливого нормативу, який би регулював цей аспект, немає. Тому окремі банки самостійно вирішують, чи відкривати рахунок для таких клієнтів, чи ні. Отож радимо вам звернутися у кілька банків, і, можливо, ви знайдете такий, що піде вам назустріч лише за наявності ідентифікаційного документу. У деяких випадках від вас можуть вимагати фінансової гарантії третіх осіб.
Це ж стосується іноземних громадян, які перебувають на території країни нелегально.

 

 

переклад Маріанни Сороневич

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як протидіяти агресивному маркетингу телефонних компаній в Італії

Правила набуття італійського громадянства