in

Аеропорт «Львів» надає послугу реєстрації «шлюбу за добу»

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького надає послугу з організації на території підприємства державної реєстрації «шлюбу за добу» – пілотного проекту Міністерства юстиції України.

 

 

Парі, яка вирішила узаконити свої стосунки необхідно:

 

1. Якщо обидва заявники є громадянами України – звернутися в касу аеропорту, що знаходиться в Терміналі «А» Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з пакетом необхідних документів* для укладення договору про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу.

 

Якщо один або обидва заявники є іноземними громадянами або особами без громадянства перш за все необхідно звернутися у відділ ДРАЦСу реєстраційної служби головного управління юстиції у Львівській області на вул. Дорошенка,23 (тел. (032) 2358044, (032) 2357851) для отримання супровідного листа.

 

2. Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.

 

3. Пред’явити квитанції про оплату працівнику каси аеропорту.

 

4. З’явитись в призначене місце, у визначений час з оригіналами пакету необхідних документів* для реєстрації шлюбу і квитанціями про оплату державного мита і платних послуг.

 

Вартість державної реєстрації шлюбу – 2427,85 грн. з ПДВ

 

Прийом документів відбувається у середу (08:30 год. – 11:00 год.), четвер та п’ятницю.

 

Відповіді на питання щодо організації реєстрації шлюбу можна отримати, зателефонувавши за номером (032) 229 80 73 або надіславши запит на електронну адресу ticket@airport.lviv.ua.

 

* – паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо Замовником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

 

– у разі, якщо Замовники або один з них раніше перебували у шлюбі, – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо). Не пред’являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.

 

– документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

 

У випадку виникнення питань щодо необхідних для подачі документів, звертатися у Відділи державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Львівській області (032) 235 80 44, (032) 235 78 51, (032) 270 56 94, (032) 276 64 83, (032) 237 86 79, (032) 237 18 34, (032) 221 91 77.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“Шлюб за добу”: все, що треба знати про швидке одруження в Україні

Італія запустила додаток з безкоштовним Wi-Fi по всій країні