in

Україна спростила правила ввозу валюти

Українцям дозволили ввозити в країну необмежену кількість іноземної валюти. Мова йде про готівку. Для цього необхідно буде зробити всього декілька простих кроків.

 

Новину повідомляє прес-служба регулятора, передає «Преса України».

Набула чинності постанова правління НБУ №127 від 12 грудня «Про внесення зміни до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України». Згідно з документом, громадянам країни не доведеться представляти підтвердних документів про ввезення готівки на суму понад 10 тисяч євро або їх еквівалент. Однак їм всеж необхідно буде заповнити митну декларацію.

«В подальшому українці зможуть ввозити таку суму без підтвердних документів, тобто лише за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі», – йдеться у повідомленні НБУ.

Тим не менше змін у правилах вивезення готівки з України на суму понад 10 тис. євро в еквіваленті залишились незмінним. Необхідно представляти документи, які підтверджують зняття коштів з рахунків у фінустановах. До того ж перевізнику готівки необхідно показувати квитанції про здійснення валютообмінних операцій з даною готівкою.

До слова, підтверджуючі документи, довідки та квитанції, мають так званий термін дії – 90 днів. Як повідомлялось раніше, НБУ перестане випускати монети дрібних номіналів – 1, 2, 5 та 25 копійок. Крім того, суми в чеках за товари та послуги округлюватимуться.

___________________________________________________________________

 

Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Чому парламент ввів ліміт на посилки з-за кордону і як це буде працювати

Митники виявили зброю в посилці для українських заробітчан в Італії