in

8 професій, найбільш затребуваних в Італії

Ви шукаєте роботу в Італії, але мануальні роботи не задовільняють ваші амбіції? Ось список найбільш затребуваних зараз в Італії фахівців за версією кадрового агентства ADECCO:

 

 ADECCO є першим агентством по пошуку роботи в Італії, їх мережа допомагає знайти роботу, яка відповідає особистим цілям, сприяє кар’єрі. Іншими словами – допомогає вам знайти роботу, яку любите.

– Sales Representative (торговий представник): До обов’язків торгового представника входить робота з клієнтами, пошук нових клієнтів, досягнення рівня дистрибуції товару відповідно до плану. Основними вимогами до торгових представників, є комунікабельність, бажано досвід роботи з клієнтами, обов’язкова наявність водійських прав (поїздок по країні не оминути). Особливо затребувані торговельні представники в автомобільному, фармацевтичному секторі та у сфері розкоші.

– Beauty Consultant:  Консультант краси повинен буде давати поради покупцям, займатися продажем товарів. Він повинен відповідати вимогам комунікабельності та відповідальності.

– Visual Merchandiser: Цей фахівець відповідає за мистецтво грамотної розстановки товару, розташування вивісок, табличок і плакатів таким чином, щоб показати товар з кращого боку і продати його максимально швидко.

– Controller: контролер займається веденням і контролем звітності виробництва, проводить аналіз ефективності банківських продуктів, а також складає звіти для топ-менеджменту.

– Data Scientist: Кожній компанії потрібен фахівець з аналізу даних. Це людина, яка відповідає за створення або розвиток інфраструктури для big data, збирає масиви даних, але головне, він відповідає за аналіз цих даних, створення алгоритмів, спрямованих на підвищення ефективності бізнесу. Хороший data scientist повинен однаково добре володіти і математикою, і статистикою, і програмуванням, а ще – слідувати здоровому глузду і вміти мислити нестандартно.

– Specialista CRM: CRM-менеджери – це аналітики, які досліджують взаємовідношення фірми з існуючими клієнтами, переконуючись, що рівень їх обслуговування (і отже, лояльності клієнта) максимально високий. На основі своїх досліджень вони також шукають способи залучення нових клієнтів.

– Design Release Engineer: сьогодні на ринку праці з’явилося багато вакансій інженера-конструктора від приватних компаній, але якщо їх проаналізувати, стане очевидно: фірми потребують аж ніяк не в конструкторах ракет, машин або кораблів. Тут завдання примітивніше: встановити замки на коробки передач автомобілів, спроектувати систему трубопроводів, розмістити системи опалення та охолодження в цехах і ін. Даний фахівець повинен вміти працювати в наступних програмах: Unigraphics CAD system (Pro Engineer welcome), ASME standard e Microsoft Office Suite, модель 3D в складних системах.

–  Controls System Engineer: даний фахівець несе відповідальність за реалізацію системи безпеки процесу інженерії (System Safety Engineering Process), системи управління і має досвід в розробці електронних систем безпеки.

______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В український прокат виходить українсько-італійська стрічка “Ізі”

ЄС може скасувати роумінг для України