in

Італійські штрафи слід платити навіть при переїзді в іншу країну

Якщо італійський резидент або громадянин переселяється в іншу країну ЄС, несплачені штрафи та податки надсилають на його нову адресу.

 

В Італії від податків та штрафів не втекти ні в іншу країну, ні навіть після смерті, адже всі ваші зобов’язання успадковують правонаступники. Пише UDIASPORA.

 

За законами Італії, якщо італійський резидент або громадянин переселяється закордон, то він зобов’язаний повідомити свою адресу, а саме внести її в Регістр італійців-резидентів за кордоном (Aire). Тому, якщо при переселенні за кордон не повідомлено нового місця проживання, всі повідомлення не повертаються до відправника, а направляються в комуну за місцем останньої резиденції фізичної особи.

 

Що дає така система місцевим податковим органам? Відомо, що платник податків має право не платити за рахунками, якщо податкова інспекція та інші організації, що стягують податки або штрафи з резидента, вчасно не повідомили його про необхідність оплати. У разі, проте, якщо платіжні рахунки, штрафи і судові витрати приходять на адресу комуни, згідно із законом вважається, що вони відомі одержувачу.

 

Якщо іноземець або італієць мають заборгованості перед італійською державою і вирішують ухилитися від сплати методом втечі в іншу країну, наслідки будуть не дуже хороші: квитанції будуть продовжувати надходити в муніципалітет і зберігатися там до з’ясування будь-яких обставин про місцезнаходження особи або членів його сім’ї.

 

Якщо державним службам стане відомий новий адресу екс-резидента, квитанції з пенею за прострочення виплат надішлють негайно. У цьому випадку боржник не може заперечувати їх чи відстоювати свої права. Доведеться заплатити, щоб уникнути передачі справ до суду.

У випадку переїзду у країну що не належить до ЄС, штрафи можуть вас не досягнути, проте інформація про них зберігатиметься у базі даних і в майбутньому може випливти у найнезручніший для вас момент.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії затримали близько 40 українців за перевезення нелегалів

Що робити якщо відпустка зіпсована із вини туроператора?